Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows update - sterowniki - Niepowodzenie instalacji sterowników

31 Sty 2017 21:06 576 5
 • Poziom 3  
  Witam,
  Po instalacji windowsa 10 przyszła pora na instalacje sterowników (w managerze urządzeń wszystkie prawie urządzenia były nierozpoznane bez sterownika). Windows update pobrał aktualizacje I sam zainstalował sterowniki dla wszystkich urządzeń także wy menadżerze urządzeń wszystkie urządzenia posiadają swoje sterowniki i działają sprawnie. Jednakże w historii aktualizacji windows widnieją komunikaty iż instalacja poszczególnych sterowników przebiegła niepomyślnie, zaś pomyślnie prawie żadnego nie ma komunikatu - mimo to wszystkie sterowniki są zainstalowane i urządzenia działają poprawnie - co to oznacza ?
 • Poziom 43  
  Jeżeli sterowniki są zainstalowane i wszystko działa to czemu zawracasz Sobie głowę?
 • Poziom 3  
  Dla pewności ale cos minsie wydaje ze to właśnie takie typowe komunikaty dla Microsfotu... Wszystko powinno działać a cos zawsze jest nie tak - całkowity brak stabilności domeną widnowsów...
 • Poziom 33  
  U mnie podobnie, po ostatniej świeżej instalacji, po tym jak windows sam sobie pobrał wszystkie sterowniki przy wielu wyskoczyło 'nie udało się zainstalować' albo podobna formułka, mimo to każde urządzenie miało sterownik - brak wykrzykników. Nie przejmuj się tylko używaj ! :)
 • Poziom 3  
  Dzieki !
  Mimo wszystko uważam, że cos takiego świadczy o niedoróbce systemu...
 • Poziom 29  
  mm403 napisał:
  Dzieki !
  Mimo wszystko uważam, że cos takiego świadczy o niedoróbce systemu...


  Nie za bardzo rozumiem, jak to miałby być problem z "niedorobionym systemem". Informacja, że czegoś się nie udało zainstalować przez Windows Update jest tylko informacją, że w danym momencie to było niemożliwe (to nic innego, jak log). Ale to nie oznacza, że jeśli system ponownie będzie instalował sterowniki, to mu się nie uda. Błąd będzie nadal w logu, ale nic poza tym.

  Możliwe również, że jakaś aktualizacja, która dopiero co zainstalowałeś uniemożliwia instalowanie dalszych, dopóki się nie zrestartuje komputera.

  Ot i cały sekret. Windows 10 to naprawdę dobry system i posiada przeogromną liczbę sterowników, więcej niż kiedykolwiek. Rzadko zdarzają się problemy z Updatem.