Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dp3580 problem z Print boardem

20 Lip 2005 08:41 642 3
  • Poziom 11  
    witam serdeczcznie -niestety kopiarka dalej mi nie działa chociaż został wgrany język polski do fleszy, opiszę więc jak to się odbywa
    -włozyłem zaprogramowane flesz 2-szt do kpiarki i zapinam płytę drukarki (na płycie jest mała pamięć SIMM i wolny bank na DIMM) po włączeni wszystko jest dobrze aż tu nagle zaden klawsz nie działa i napis trwa nagrzewanie i kaput, wyjołem flesza z drugiego banku i kpiarka nagrzewa się wszystko ok, jest napis gotowa naciskam start i kaput , zawieszona, ale w kodach serwisowych kopiarka działa mozna zrobić sobie kopie w 05 itp . nie miałem zstyczności i nieinstalowałem karty drukarki do takiej maszyny, czy potrzebny jest dysk twardy czy może coś innego, proszęo popmoc
    pozdrawiam!!!!
    na płycie jest napisane PWA-F-PRT-799
    NUMER TOSHIBOWY 4402990010
  • Poziom 22  
    Uruchom tą kopiarkę z wyjentym printerboardem i włożonymi dwoma flashami i napisz co się dzieje.
  • Poziom 11  
    bez print bordu kopiarka chodzi jak złoto i gada po polsku bo w tamtym tygodni tbm programował mi kości
  • Poziom 22  
    Napisz jaką wersję mają te twoje kości i czy mówiłeś że potrzebujesz je do kopiarki z printerboardem. Kopiarka oczywiście potrzebuje dysku i jest on standardowo montowany w tej kopiarce pond printerboardem jeśli się nie mylę. Kopiarki bez printerbardu równiez mają dysk twardy. Moja uwaga, która jeszcze się nasuwa to spróbuj ta płytę zresetować, ewentualnie wgrać jej nową zawartość flashu, jest na stronach TBM. No i oczywiście próbować uruchomić kopiarkę bez karty sieciwej, zdarza się że powyższa jest często uwalona w przedziwny sposób.