Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

asystent ładowania android

02 Lut 2017 11:20 1803 16
  • Poziom 22  
    Witam wszystkich . Na moim telefonie z androidem kitkat 4.4.4 pojawił się natrętny asystent ładowania . Obdarowała mnie nim któraś z aplikacji po aktualizacji . Po wyłączeniu pojawia się znowu . Czytałem że to może być Clean Master lub CM security ale ja tych aplikacji nie mam . Czy któryś z kolegów wie może która aplikacja jest taka hojna ?
  • Poziom 22  
    Oto on trochę słabo widać ale nie mam czym zrobić lepszego . asystent ładowania android asystent ładowania android asystent ładowania android
  • Poziom 22  
    Dopalacza nie instalowałem . Mam Super User ale tu aktualizacje mam zablokowane od ponad roku . ES explorator ma innego asystenta i jest wyłączony . Launcher-a nie instalowałem . Mam zrobionego roota ale to od ponad roku i wcześniej tego nie było .
  • Poziom 22  
    Żadnych nowych przed pojawieniem się tego prezentu nie instalowałem . Mam też busybox ale też od dawna i tam nic nie ma . Jak to namierzyć i usunąć ? W ustawieniach ma tylko jedną funkcję "disabled" ale na drugi dzień po podłączeniu ładowarki jest spowrotem .
  • Poziom 22  
    Zbyt dużo pracy przy usuwaniu i ponownym instalowaniu . Jeżeli to któraś z aplikacji systemowych to i tak cała robota poszłaby na marne . Nie ma innego sposobu ? Takie prezenty na siłę są denerwujące .
  • Poziom 22  
    Pomijając tę wcześniej wymienione mam tylko lucky patcher ,auto mapa ,adguard ,latarka ,Adobe , harmonogram pracy . Reszta usunięte
  • Warunkowo odblokowany
    Z ciekawości zainstalowałem sobie adguard + yandex browser, i przed chwilą pojawił mi się oplet z prognozą pogody i w górnym prawym roku była opcja charging lock screen. Niestety nie zdążyłem głębiej tego zbadać bo aplikacja się zamknęła. Nie wiem czy to że sobą jest powiązane ale będę zwracał na to uwagę.
  • Poziom 22  
    Ok dzięki za info .
  • Poziom 22  
    adguard dorzuca syf; pobierz sobie adawaya i dodaj filtry ze strony autorów - on jest system-wide.
  • Poziom 22  
    Testowałem ADAWAY jakiś czas temu , ADGUARD wypada jednak lepiej a ten asystent ładowania nie pochodzi od niego .
  • Warunkowo odblokowany
    Znowu miałem ten aplet z pogodą i znowun nie udało mi się go bardziej przejrzeć, co ciekawe wygląda na to że pojawia się on dopiero po nocy. Jedynie co mogę teraz zaproponować to wejdź w ustawienia aplikacji i wyczysc dane od adgarda.
  • Poziom 22  
    Jak już wcześniej wspomniałem ADGUARDA mam od dawna i ten asystent nie jest od niego .