Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera 3050ci - Potrzebny polski język

03 Lut 2017 09:24 1125 11
  • Poziom 9  
    Witam,
    zakupiłem taki kombajn niestety nie ma w nim języka polskiego. Byłby ktoś na tyle uprzejmy aby go udostępnić wraz z krótką instrukcją wgrania. Mój mail zaba44[małpa]poczta.fm Z góry dziękuję życzliwym forumowiczom.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Witam
    Kolega wysłał plik z językiem polskim ale do KM 3050 a potrzebny chyba do TA 3050ci czyli do koloru
    Tutaj masz dwie wersję 001.013 jest do firmware v11.10.0010
    ten drugi do starszej v09.10.0030

kolego zaba44 powinieneś dopisać symbol z przodu numeracji czyli czy jest to KM czy TaskAlfa ale sądząc po końcówce jest to TaskAlfa
  • Poziom 23  
    Jeśli to kolor to Przepraszam .
  • Poziom 20  
    Robwik
    Nie wiem czy ja mam rację, ale nie myli się tylko ten co nic nie robi :) Poczekajmy na odpisanie przez założyciela tematu.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Dzięki wielkie za odpowiedzi. Oczywiście chodzi o TaskAlfa 3050ci. Nie widziałem że są jeszcze inne 3050. Mój błąd. Uściślając: najpierw wgrywam nowy firmware potem polską lokalizację. Z tego co wyczytałem aktualizację robię przez program Kyocera Net Viewer. Dzisiaj już tego nie sprawdzę ale postaram się jutro.
  • Poziom 20  
    Rozpakuj firmware i pliki z katalogu głównego All wgraj na pen driva podłącz z boku panela na wyłączonej kopiarce i włącz czekaj aż pojawi się komplet Tak samo z J.P. tam katalog główny nazywa się jak cały F
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedź. Myślę że uda mi się jutro to zrobić. Napisze jak poszło. Swoją drogą jaką żywotność mają te drukarki. Mógłbym kupić jeszcze kilka sztuk używanych (inne modele - z 3050ci zaryzykowałem i kupiłem bez rozeznania) tylko nie wiem jakie przebiegi mają mnie odstraszać. No i czy w razie czego język polski dostępny jest do wszystkich modeli EU. Angielski też od biedy ujdzie ale co ojczysty to ojczysty :D
  • Poziom 20  
    3050 i pochodne dobre maszyny choć i zdarzały się problemy z DV odklejanie/odrywanie/ powłoki z wałka magnetycznego a tak to bardzo wytrzymałe maszyny żywotność ok 600k
    Co do języka to chyba bez problemu.
  • Poziom 9  
    Wszytko poszło OK. Dziękuję bardzo za pomoc.