Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dwm wymaga resetowania windows 7 home premium LENOVO Z570

03 Lut 2017 22:22 579 11
  • Poziom 9  
    Witam mam następujący problem

Po odpaleniu laptopa i załadowaniu windy nie mogę nic kliknąć na pasku start, tylko pulpit działa ale w momencie kiedy włączę jakiś folder z pulpitu i kliknę na niego otworzy się okno które po kliknięciu w nie, przestaje działać. Nawigacja klawiatura działa.
    Problem postępuje.... wcześniej wystarczyło raz zakończyć proces dwm, później już musiałem 2 razy go zamknąć , teraz pomaga tylko podwójne zamknięcie i otworzenie na nowo z folderu system32.
    Mam bota Windows na ukrytej partycji z której przywracałem system więc postanowiłem sformatować komputer lecz niestety w niczym to nie pomogło...
    Czytałem różne fora i problemy które występowały typu : obciążenie procesora, okienko z informacją że dwm.exe przestał działać czy zacinanie gier u mnie nie występują jedynie co to ten problem z myszką.
    Zastanawiam się czy to nie jest jakiś robak ale skanowanie AVG i Malwarebytes nic nie wykryło.

Dodam że Windows jest orginalny i aktualizowany, spotkałem się również z opinią że to wina sterowników grafiki, je równie zmieniałem i aktualizowałem.

Już nie mam pomysłu co dalej robić....
  • Poziom 39  
    Daj smart dysku systemowego.
  • Poziom 9  
    Naprawdę nikt nie jest wstanie mi pomóc?
  • Poziom 9  
    Sory że tak późno ale już myślałem że post stracił zainteresowanie.

Co do drzewka zadań nie jestem w stanie wstawić go bez żadnego sortowania ponieważ ono zapamiętuje mój ostatni wybór sortowania i przy kolejnym włączeniu okna sortuje tak procesy jak zostały posortowane przed wyłączeniem okna.

dwm wymaga resetowania windows 7 home premium LENOVO Z570
  • Poziom 9  
    w jaki sposób window updat wpływa na proces dwm?
    Co w takim razie proponujesz? odinstalować poprawki? jeżeli tak to któe?
  • Poziom 9  
    Z braku możliwości postanowiłem sformatować system i przy pruboe zmiany partycji tzn usunąłem c: które miało pojemność 690 gb nie mogę stworzyć nowej wyskakuje błąd 0xfa32d990 wujek Google zbyt wiele mi o nim nie mówi....
  • Poziom 39  
    Możesz przenieść gdzieś dane z pozostałych partycji aby cały dysk sformatować?