Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara Picasso 1.6 - Wskaźnik temperatury płynu chłodniczego nie działa.

04 Feb 2017 21:12 1113 4
  • Level 2  
    Wskaźnik ten nie działał już,kiedy kupowałem ten samochód. Wymieniłem niedawno czujniki lecz dalej problem ten istnieje.
    Proszę o szybką odpowiedź.

Moderated By CameR:

Co już sprawdziłeś, zdiagnozowałeś, wyeliminowałeś, wymieniłeś ?
    Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Level 22  
    W liczniku masz wskazówki, na silnikach zapewne Jager - Padają ośki w tych silnikach. Można taką ośke pod trybik zrobić nawet ze spinacza biurowego. Odpowiednia długość i ładnie działa. Ja naprawiałem i obrotomierz i prędkościomierz.

Moderated By Pawel wawa:

Totalna pomyłka. Nie ma tam wskazówek, nie ma osi, spinacz można sobie wykorzystać zgodnie z intencją producenta. Proszę następnym razem sprawdzić dokładnie model auta. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Level 35  
    Widziałeś zegary w Xsara Picasso? Trzeba sprawdzić instalację. Pod komputerem jest widoczna temperatura płynu?
  • Level 2  
    Termostat był zamknięty a wentylator włączał się co jakiś czas, a temperaturę na wskaźniku jak nie pokazywało tak nie pokazuje. Sam mechanik po wymianie tych czujników zgłupiał jaka może być przyczyna.