Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara Picasso 1.6 - Wskaźnik temperatury płynu chłodniczego nie działa.

04 Lut 2017 21:12 912 4
  • Poziom 2  
    Wskaźnik ten nie działał już,kiedy kupowałem ten samochód. Wymieniłem niedawno czujniki lecz dalej problem ten istnieje.
    Proszę o szybką odpowiedź.

Moderowany przez CameR:

Co już sprawdziłeś, zdiagnozowałeś, wyeliminowałeś, wymieniłeś ?
    Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 22  
    W liczniku masz wskazówki, na silnikach zapewne Jager - Padają ośki w tych silnikach. Można taką ośke pod trybik zrobić nawet ze spinacza biurowego. Odpowiednia długość i ładnie działa. Ja naprawiałem i obrotomierz i prędkościomierz.

Moderowany przez Pawel wawa:

Totalna pomyłka. Nie ma tam wskazówek, nie ma osi, spinacz można sobie wykorzystać zgodnie z intencją producenta. Proszę następnym razem sprawdzić dokładnie model auta. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Poziom 35  
    Widziałeś zegary w Xsara Picasso? Trzeba sprawdzić instalację. Pod komputerem jest widoczna temperatura płynu?
  • Poziom 2  
    Termostat był zamknięty a wentylator włączał się co jakiś czas, a temperaturę na wskaźniku jak nie pokazywało tak nie pokazuje. Sam mechanik po wymianie tych czujników zgłupiał jaka może być przyczyna.