Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Modyfikacja] Oswajamy serwerowy zasilacz DELTA DPS-600QB 40A/12V, 600W, pinout

ludek111 08 Jul 2019 12:54 31650 64
Metalwork
    darekz1974
    Level 1  
    TABSIOR wrote:
    W czeluściach internetów znalazłem pinout do bliźniaczego zasilacza Delta DPS-600RB. Tak się składa, że kupiłem ten, jak i taki sam, jak autora tematu :)

Dorzucam rozpisane sygnały taśmy łączącej zasilacz z panelem stykowym. Może komuś przyda się.
    Panel jest jedynym miejscem łączącym masę z obudową.
    Przy łączeniu zasilaczy w szereg może być potrzebne odłączenie obudowy od masy.

Metodą prób, znalazłem sygnał RS RTN, który po połączeniu z masą spowalnia wentylator. Przy podgrzaniu suszarką zasilacza, wentylator przyspiesza, więc chyba układ regulacji obrotów działa. Ale nie znalazłem nigdzie opisu sygnału RS RTN - może ktoś wie co to jest?
  • Metalwork
    krisRaba
    Level 31  
    darekz1974 wrote:
    RS RTN - może ktoś wie co to jest?

Zgaduj zgadula, obstawiam Remote Sensor ReTurN ;-)
  • Metalwork
    rackszop
    Level 2  
    Witam serdecznie. Chcałem się podzielić datasheet'em odgrzebanym w czeluściach internetu. Dotyczy turbin które znajdują się w zasilaczu DPS-600QB. Myślę, że może się przydać do rozwiązania problemu głośności. Nie jest to chyba oficjalny dokument ale wydaje sie dosyć dokładny.

BFB1012EH..00.pdf Download (442.45 kB)
    electro
    Level 18  
    Dokumentacja wentylatora dostępna na stronie producenta Link, co więcej nic tam odkrywczego nie ma. Daruj sobie te punkty za plik.
    rackszop
    Level 2  
    Jestem nowy na forum i nie załapałam jeszcze o co chodzi z tymi punktami, wiec przepraszam jeśli coś zrobiłem nie tak.

Odnośnie tej specyfikacji to trochę się jej naszukałem więc pomyślałem że się podzielę żeby inni nie musi szukać.