Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KRUPS EA8080 nie pobiera mleka -

barnio 05 Lut 2017 12:58 621 3
  • #1 05 Lut 2017 12:58
    barnio
    Poziom 10  

Dokupiłem dysze auto cappuccino z metalowym zbiornikiem na mleko i nie zasysa nią mleka. Para normalnie idzie, zwykła dysza założona w miejsce auto cappuccino dziala normalnie. Całość dyszy auto cappuccino jest czysta - bo nowa. Mam wrażenie, ze czegoś w tym zestawie auto cappuccino brakuje. Czy powinna być tam jakiś dodatkowa dysza oprócz tej plastikowej na wylocie z taka spiralą ?

0 3
  • #2 05 Lut 2017 16:40
    nioop

Specjalista AGD

Zdjęcie ułatwiło by sprawę.
    Każdy używa własnych pojęć i sformułowań - Wówczas sprawa zaczyna się jeszcze gorzej komplikować :)

Foteczki dyszy, adapteru dyszy i ocenimy co może być nie tak. Oczywiście w miarę możliwości wyraźne i postaramy się pomóc

0
  • #3 26 Kwi 2018 20:11
    krisan1
    Poziom 9  

Witam. Podepnę się do tematu ponieważ mam taki sam problem z prezentowaną na foto dyszą auto cappucino. Uszczelka wymieniona, po założeniu zwykłej końcówki najnormalniej spienia a po założeniu końcówki auto nie wytwarza podciśnienia w wężyku do mleka. Mam wrażenie jakby do mleka wręcz wpadały skropliny pary.

0
  • #4 26 Kwi 2018 23:07
    krisan1
    Poziom 9  

Nie było incydentu. Cofam swoje pytanie. Po ostatnim czyszczeniu po prostu nie włożyłem dyszy. Wszystko śmiga.

0