Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS GL502VM - Dziwne trzaski gniazda zasilania + bleeding matrycy.

henryk5pio 05 Lut 2017 16:01 270 3
  • #1 05 Lut 2017 16:01
    henryk5pio
    Poziom 11  

\Witam, mam pewną sprawę. Coś dziwnego dzieje się z moim gniazdem ładowania w laptopie, gdy kręcę wtyczką w środku przy poprawianiu kabla, to ono wydaje takie trzaski/jęki. Dzieje się to dopiero od wczoraj, ale permanentnie... Zrobiłem filmik komórką i wrzuciłem na darmowy hosting tutaj: https://megawrzuta.pl/download/49b6b8bbe3da...444acf2d5b.html Plik jest w formacie mp4 (a przynajmniej tak mi mój fon pokazuje) i waży 33,42MB.
    Biorąc pod uwagę te dziwne trzaski plus ten bleeding:
    ASUS GL502VM - Dziwne trzaski gniazda zasilania + bleeding matrycy.
    oraz fakt, że prawy zawias od czasu do czasu przy zmianie kąta matrycy wydaje trzask/lekki huk, to zastanawiam się ewentualnie nad zwrotem sprzętu...
    Czy to w ogóle kwalifikuje laptopa do zwrotu? Jak ewentualnie mogę sobie z tym poradzić? Konieczne byłoby wysłanie go do serwisu?

Kupowałem go w Media Markt z wystawy, na infolinii gdy go bookowałem powiedziano mi, że jakby co mam 30 dni na zwrot, w sklepie powiedzieli to samo.

• #2 05 Lut 2017 16:20
    miecho18
    Spec od komputerów

Uszkodzona taśma matrycy i prawdopodobnie uszkodzone gniazdo zasilacza. Jak możesz, to zwróć komputer.

• #3 05 Lut 2017 16:26
    boro1234567
    Spec od komputerów

henryk5pio napisał:

Kupowałem go w Media Markt z wystawy, na infolinii gdy go bookowałem powiedziano mi, że jakby co mam 30 dni na zwrot, w sklepie powiedzieli to samo.

Zwracaj póki możesz.

• #4 05 Lut 2017 17:47
    henryk5pio
    Poziom 11  

Dziękuję Panowie za pomoc. Będę go zwracał. Temat do zamknięcia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME