Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Depilator Philips Lumea 2002

Asia18205 07 Feb 2017 18:46 3552 6
    Asia18205
    Level 2  
    Witam, proszę o pomoc Lumea 2002 nie reagowała na przycisk ON, więc mój mąż wpadł na genialny pomysł, że ją rozbroi i naprawi :-( Niestety nie udało mu się i narobił więcej szkód niż pożytku, stąd mój wpis na tym forum. Podczas "naprawy" udało mu się powyrywać parę kabelków i teraz nawet fachowiec ma z tym problem, bo nie jest jasnowidzem i dokładnie nie wie gdzie ma co przylutować. Jeśli znalazłby się ktoś tak uprzyjmy i zrobił zdjęcia lumei od środka aby było wiadomo gdzie jakie kabelki mają być to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
    SERVICE-AV
    Level 39  
    Dokładna nazwa/typ urządzenia
    Asia18205
    Level 2  
    Philips Lumea Precision SC2002/01
    gumisie
    Level 43  
    Dołączam się do postu Asia18205 ponieważ ten „fachowiec” nie będący jasnowidzem to ja. Chodzi o przewody zaznaczone na zdjęciu. Depilator Philips Lumea 2002
    SERVICE-AV
    Level 39  
    Niestety, w serwisówce nic nie ma, tylko podane partnumbery akcesoriów.
    automobilklub
    Level 17  
    Witam. A proszę bardzo...
    Baterie są dwie, połączone szeregowo dając ok 8V. Gruby czerwony to "+" a czarny to "-" (a jak...)
    Teraz dwa zaznaczone czerwony z czarnym to "+" i "-" gniazda ładowania, czerwony idzie do pinu centralnego w gnieździe.
    Zaznaczone cienkie biały z czarnym to czujka temperatury. Czarny biegnie do czujki a drugi jej koniec podłączony jest do głównego "-" baterii.
    Biały cienki biegnie (przez rezystor) do balansowania baterii.
    Baterie jakie zastosowałem na początku to były zwykłe 18650 o wydajności 2A i było to za mało na naładowanie Lumei na 4 czy 5 stopniu.
    Potem włożyłem ogniwa wysokonapięciowe INR18650-25R i te działają od ponad roku bez zastrzeżeń. Lumea ciągnie na nich duuuużo ponad potrzeby jednej depilacji...
    http://www.bto.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=49580

Pozdrawiam Depilator Philips Lumea 2002 Depilator Philips Lumea 2002 Depilator Philips Lumea 2002 Depilator Philips Lumea 2002
    RLE142
    Level 3  
    Witam, widzę że temat poruszany w 2017 roku ale może ktoś mi pomoże? Chciałem wymienić akumulator i oderwalem cienki czarny przewod od przyklejonego czegoś na środku akumulatora. Co to jest? Widac na wcześniejszych zdjęciach "czarna kropla".

Moderated By Madrik:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

Proponuję jednak założyć własny temat i dokładnie opisać swój problem.