Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda - AG SGI - Load EEProm (Autogas Systems Terminal)

dzicens 07 Lut 2017 22:23 684 1
  • #1 07 Lut 2017 22:23
    dzicens
    Poziom 9  

Witam,

Mam w Skodzie Octavii I 2.0 gaz AG, od przyjścia zimy były problemy z przełączaniem się paliwa chociaż silnik osiągał odpowiednią temperaturę.

Zachęcony poczynaniami w zakresie diagnostyki w tym temacie: ]Nierównomierne spalanie AG SGI.... podłączony został samochód do komputera i uruchomiona aplikacja Agt.exe

W żaden sposób nie dało się jednak przejść do menu. W akcie desperacji zostały powciskane wszystkie klawisze na klawiaturze i samochód zgasł. Skoda - AG SGI - Load EEProm (Autogas Systems Terminal) Na ekranie pojawiła się informacja o ładowaniu EEPromu. Samochód jak można się domyślić na gaz już się w ogóle nie przełącza. Po ponownych walkach z programem udało mi się jeszcze raz po jakiejś numerycznej kombinacji i zatwierdzeniu klawiszem E wywołać menu z ładowaniem EEPromu.
    Skoda - AG SGI - Load EEProm (Autogas Systems Terminal)
    Po kolejnych kilkunastu uruchomieniach programu udało się przejść do standardowego ekranu. Jednak na nic to teraz możliwość diagnozy gazu bez uprzedniej możliwości przejścia na niego.

Próby wyszukania czegokolwiek odnośnie AG i ładowania EEPromu spełzły na niczym. Jest możliwość przywrócenia poprzednich danych z pamięci? Jakimi danymi został załadowany EEProm? Jakim cudem w ogóle uruchomiłem tę opcję? Spotkał się ktoś z czymś takim?

0 1
  • #2 08 Lut 2017 11:46
    psooya
    Poziom 37  

Stag 4 qbox basic, Tech 204, cokolwiek polskiego. Pozostałe problemy wynikają pewnie z wtrysków LPG i ich montażu. Tak więc przód na zmianę i po kłopocie. Więcej wyjeździsz PB niż wydasz na nowe graty.

0