Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Milion pilotów, milion urządzeń

aleksmar 09 Lut 2017 12:18 357 10
  • #1 09 Lut 2017 12:18
    aleksmar
    Poziom 8  

Witam,
    Mam telewizor (Thomson, ale to bez znaczenia) mam kino domowe, mam dekoder telewizji cyfrowej - to już daje 3 urządzenia i co za tym idzie 3 piloty, już jest dość uciążliwie, ale daję radę.
    Telewizor ma gówniany smart TV i myślałam o TV box, a to kolejny pilot i kolejny mebel stojący na szafce - wygląda średnio.
    Czy jest jakieś urządzenie, które ma w sobie:
    - odtwarzacz
    - amplituner
    - radio
    - TV box
    czy na tym forum znajdę fachurę, który by mi to ładnie poskładał, żeby działało (mieszkam w Łodzi)
    Dziękuję i proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy post tutaj
    Ola

0 10
  • Arrow Multisolution Day
  • Pomocny post
    #2 09 Lut 2017 12:40
    leonov
    Poziom 41  

Takiego urządzenia nie ma, amlituner lub sam wzmacniacz na 100% musi być oddzielnie, resztę załatwi ci TV z dobrym SMART (Android), podłączony do sieci tj. będzie smart, radio (internetowe), telewizja online + aplikacje na androida.

0
  • Arrow Multisolution Day
  • #3 09 Lut 2017 12:41
    aleksmar
    Poziom 8  

dziękuję za informację - jak pisałam mój telewizor ma gówniamy SMART TV, czy można jakoś zmienić oprogramowanie w TV?

0
  • #5 09 Lut 2017 12:51
    aleksmar
    Poziom 8  

to kolejny pilot ;)
    prawda jest taka, że miałam już takie cudo, ale po każdej wymianie baterii trzeba go było na nowo uczyć, poza tym obsługa była dość skomplikowana i nie sprawdził się
    Czy coś możesz polecić?

0
  • #7 09 Lut 2017 13:19
    aleksmar
    Poziom 8  

a jaki TV Box?
    Chciałabym, żebym mogła sobie sama zaprojektować co się na pokazywać na ekranie - jakie kanały, żebym mogła zapisać swoje hasła do portali z filmami i nie musiała ich za każdym razem wpisywać pilotem po literce :) Trwa to strasznie długo, że aż mi się odechciewa oglądać :)

0
  • #9 09 Lut 2017 14:59
    aleksmar
    Poziom 8  

fajny, ale jak dla mnie - świeżaka straasznie drogi - mogę nie potrafić sobie go odpowiednio ustawić - coś tańszego jest może również godnego polecenia? Interesuje mnie przede wszystkim oglądanie filmów z sieci, smart TV - pociągnie coś tańszego takie wymogi? :)

0