Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Megane I 98r 1.6i - nie mruga dioda immo nie odpala

wecia91 13 Feb 2017 14:26 1839 10
    wecia91
    Level 18  
    Witam kolegów autko jak w temacie brak kontrolki immo ,bezpieczniki ok komp łączy się z i ze sterownikiem i z immobilizerem brak błędów. W parametrach immo ilość zapisanych kluczy 0 czy rozsypały się klucze ,czy to powoduje brak kontrolki,czy autocom da radę je wpisać ???? Test komputerem kontrolki ją załancza . Za pomoc i podpowiedzi z góry dziękuję
    bsv2001
    Level 17  
    immo off + emulator
    Sirius 32n ecu ?
    piotrekwoj1
    Level 39  
    wecia91 wrote:
    czy autocom da radę je wpisać ???

Nie nie da rady.
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Oddać do kogoś kto się zna i to ogarnie.

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.

wecia91
    Level 18  
    jak bym chciał to komuś zlecić to nie pisałbym na forum na każdy temat zapodany przez forumowiczów można dać odpowiedź daj fachowcowi ogarnie wynik forum nie potrzebne do zamknięcia dlatego piotrekwoj1 pisz i podziel się wiedzą co można zrobić aby auto odpalić a jak nie masz pojęcia to popatrz może w telewizję i nie zaśmiecaj bzdurnymi wypowiedziami nie da się bo się nie da poważnego forum

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.

piotrekwoj1
    Level 39  
    Skoro jesteś taki mądry to poradź sobie sam kup clipa i sobie dopiszesz klucze no w czym problem a zapomniałem jeszcze zdobądź pin bo zakładam że tego też nie posiadasz. A jak nie to kup sprzęt do usunięcia immo do tego emulator i po problemie. Akurat ja wiem jak i mam czym to zrobić. Wcześniej podałem Ci najprostrzą i najtańszą wersję dla Ciebie ale skoro nie to powodzenia.
    michal200848
    Level 23  
    Kolego odczytaj flesza to obrobie plik i zrobisz brum brum.
    Jurek220
    Level 29  
    Najszybciej i najprościej wyciągnąć UHa i odczytać HC05,policzyć pin i dopisać ponownie klucze.
    Godzinka pracy i masz pewność że wszystko będzie działać popranie nie jak w przypadku off,bo mogą wystąpić efekty uboczne.
    Pozdr.
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Jurek220 wrote:
    Najszybciej i najprościej wyciągnąć UHa i odczytać HC05,policzyć pin i dopisać ponownie klucze.

Jakby wecia miał czym i wiedział jak to by tu nie pisał.

W ogóle takie tematy są irytujące bo ja o niebie Ty wecia o chlepie.

Jak pomóc jak rozmawiamy o rzeczach o których nie masz pojęcia.
    Megane 1,6 8 v nigdy nie był na sirusie32 i możesz go klepać klepaczką.