Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Candy CDP4725X - zawiesza się i cały czas kotłuje wodę

14 Lut 2017 11:14 687 7
 • Poziom 2  
  Proszę o pomoc, coś się zepsuło i to chwilę po zakończeniu gwarancji. Po uruchomieniu zmywarka pracuje prawidłowo do pewnego momentu np. w prog. 3 (normalny) zawiesza się gdy na wyświetlaczu pojawia się 1 godz. i 12 min do końca w tym czasie kotłuje wodę i nie przechodzi do następnego cyklu - przetrzymałam ją tak 15 minut i cały czas na wyświetlaczu 1 godz. i 12 min, a potem się poddałam i zrestartowałam, żeby odpompować wodę. Prawidłowo działa tylko na programie 7 - namaczanie (rozpoczyna i kończy cykl).
 • Poziom 13  
  Witam,
  jak się zawiesi to ma wodę w środku?
  Który to jest etap mycia : wypuszczanie wody, napuszczanie wody czy mycie?
  Jeśli mycie to czy grzeje wodę?
 • Poziom 2  
  Ma wodę w srodku i chyba jest to etap mycia. Woda zimna. Z otprowadzaniem wody nie ma problemu, bo jak restartuje to woda jest odprowadzana
 • Poziom 13  
  zuza1205 napisał:
  zawiesza się gdy na wyświetlaczu pojawia się 1 godz. i 12 min do końca w tym czasie kotłuje wodę i nie przechodzi do następnego cyklu - przetrzymałam ją tak 15 minut i cały czas na wyświetlaczu 1 godz. i 12 min
  Kotłuje = myje czy tak? Obstawiam brak grzania wody, jak nie nagrzeje to nie przechodzi dalej i cały czas jest na tym samym etapie bo czeka aż dostanie sygnał, że woda osiągnęła zadaną temp.
 • Poziom 2  
  Tak, myje a woda rzeczywiście zimna. Czyli grzałka?
 • Poziom 13  
  Trzeba pomierzyć bo jest problem z grzaniem wody, ale nie koniecznie z grzałką. Teraz zostaje rozebranie zmywarki, miernik w dłoń i do roboty. Na odległość się tego nie naprawi.
 • Poziom 2  
  Zamówiłam "fachowca" i zdiagnozował grzałkę. Wymienił i zmywarka zaczęła przeciekac. Wczesniej nic nie ciekło, zgłosiłam reklamację, zabrał na warsztat i przywiózł jakąś podziurawioną gumę, ze to niby przez to. Teraz działa, ale mam wrażenie, że coś jest nie tak, trochę słabiej suszy i chyba słabiej myje. Koszt naprawy 300 zl.
 • Specjalista AGD
  Trzeba sprawdzić czy dziury ze starości czy zrobione w czasie wymiany grzałki. Co do słabego mycia i grzania trzeba sprawdzić czy łopaty obracają się cały czas w czasie mycia i czy woda osiąga zadaną temperaturę.