Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam membran do piły spalinowej Tajga

14 Lut 2017 19:35 1881 10
  • Poziom 10  
    Witam, szukałem ale nie znalazłem aktualnego tematu. Mam pytanie: czy wie ktoś gdzie można kupić nowe membrany gaźnika do piły spalinowej Tajga 245. Przeszukałem chyba wszystko i nic nie ma na ten temat. Jeśli ktoś wie to z góry dziękuję za info.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Hmm, nie mam i lepiej nie mieć, widziałem podobną ofertę i parę innych, wszystko u ruskich. 4.53zł na nasze to jak darmo, szkoda że ktoś w Polsce nie sprowadza części do tych pił bo jest ich na prawdę jeszcze dużo. To były dobre pancerne sprzęty, a nie jakaś jednorazowa chińszczyzna. Dzięki za link, pozostaje mi szukać korzeni w Rosji. Na aukcjach nic nie ma ciekawego, już raz się nadziałem, został mi tylko korpus gaźnika bo membrany szmelc.
  • Poziom 10  
    Też ciężko, i niewiele w moim temacie. Raczej drużby i urale, ale od urala 2 jest ten sam gaźnik wiec poszperam w innym kierunku.
  • Poziom 33  
    Nie wiem czy twoja Tajga to jest to samo:
    http://www.pilarz.net.pl/index.php?topic=65252.0
    Radził bym się skontaktować z załozycielem tego powyższego tematu.
    Rycho T chyba też się udziela na forum elektrody, pod takim samym nickiem, i udziela porad w sprawach właśnie kosiarek, pilarek więc myślę że to jest ten sam Rycho T, więc warto spytać.
  • Poziom 10  
    Tak, już się naczytałem o tym specu i zna się na rzeczy. Powierzchownie przeleciałem ten link wcześniej, ale widzę, że muszę się zagłębić bardziej. A w miedzy czasie znalazłem gaźnik od Urala 2, gościu ma mi wysłać fotki membran. Jestem wręcz pewien że będą pasować, bo kilkanaście lat temu zakładałem kumplowi do Urala membrany od swojego zapasowego gaźnika od tajgi, symbole mają te same, tylko kształtem trochę się różnią, bo inne komory gaźnikowe były w tych piłach. Nie chwaląc się to trochę też naprawiam piły. Dzięki wojtek12343211.
  • Poziom 1  
    Kupujesz membranę do GAŹNIKA BING 33 WACKER BS42 BS62 (skoczek), modyfikujesz otwory w miejscu w którym są Ci potrzebne i to by było chyba tyle. Koszt ok 20zł + przesyłka.
  • Poziom 10  
    palysiak napisał:
    Kupujesz membranę do GAŹNIKA BING 33 WACKER BS42 BS62 (skoczek), modyfikujesz otwory w miejscu w którym są Ci potrzebne i to by było chyba tyle. Koszt ok 20zł + przesyłka.
    Masz może fotkę tej membrany ? lub link do strony gdzie można ją kupić ? Zaraz zobaczę czy to takie proste. Jest materiał na membrany i można samemu wyrzeźbić , oczywiście jak się łapki nie trzęsą ;-) , ja wycinałem i lata jak nowa.
  • Poziom 22  
    Na olx, ktoś handluje tymi membranami od tego gaźnika do skoczka, ale przeróbkach tam nic w opisie nie ma, poza tym to nie są wszystkie membranki występujące w tym gaźniku / od tajgi/.
  • Poziom 10  
    Podciśnieniową może da się od czegoś dobrać z małymi modyfikacjami, ale sterującą wątpię. Ja może jednak poproszę o ten link.