Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny estradowe Daniela

Daniel Kras 21 Jul 2005 10:42 6391 12
  • Zrobiłem kolumny estradowe z płyty wiórowej oklejonej materiałem filcowym profesionalnym. Kolumna jest trójdrożna z: 2 głośników basowych 15" o mocy 300w , 1 średnim 12" o mocy 100 w, 2 drivery po 100 w zamontowana wzrotnica w sumie moc kolumny 600w. Wysokosc kolumny 120 cm szerokosc z przodu 60 cm, a z tyłu 50 cm, komora basowa wytłumiona w środku białą pianką o grubości 3 cm i na to jeszcze watolina. (Sory za słabą jakosc zdjęcia bo było robione telefonem).

Cool? Ranking DIY
    Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    Daniel Kras
    Level 2  
    Daniel Kras wrote 2 posts with rating 0, helped 0 times. Live in city Siedlce. Been with us since 2005 year.
    tomaszo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Prosze o opis jakis - no jak to tak...
    _eddie_
    Level 33  
    Te dwie tuby obok siebie :| a do tego cos mi sie zdaje ze pod ten mid_bas torosze buda przesadzona :P

Co to za glosniki ?
    jakubkrawiec
    Level 18  
    Ja tam nie widzę tuby żadnej :?! Zamieść jakiś opsi, bo ciężko cokolwiek ocenić.
    toadi
    Level 36  
    Trudno co kolwiek o tym powiedziec bo ani na zdjeciu nic nie widac ani zadnego opisu (mam samochód 4 kola silnik powiedzcie czy fajny :D)
    _eddie_
    Level 33  
    Tuby WYSOKOTONOWE (Driverki :P )

Ale wielkie budy :D
    chaka
    Dziwne to to:P
    Jasie-k
    Level 19  
    Skoro nie chcesz go opisać to musimy sobie poradzić sami:
    - Piszesz, że do jednej dałeś dwa basy 15 cali a widac jeden. Gdzie ten drugi?
    - Dałeś średni 12 cali al po grzyba mu otwory BR?
    - Nie napisałeś jakie zwrotnice i głośniki jakie strojenie czyli apsolutnie nic o parametrach trując tym najmniej istotnym czyli mocą!!!
    Jeszcze jedno: twierdzisz, że okleiłeś je profesjonalną wykładziną? Jak można odróżnić ją od nieprofesjonalnej bo ciekawy jestem niesamowicie.
    Pozdrawiam
    Daniel Kras
    Level 2  
    Są 2 głośniki basowe jeden nad drógim ten na dole jest bardzo słado widoczny, sory ze nie pisałem tyle są 4 subofery przy głośnikach basowych. Aha zwrotnica jest trójdrożna te otwory od średniego głośnika duzo dają, a okleine profesionalną od nie profesionalnej mozna rozpoznac po: elastycznosci i profesionalną trudniej przerwac. Drivery są oddzielone od średniego głośnika.
    -Regulamin nie pozwala pisac firm na publicznym forum, jeżeli ktoś chce wiedzieć koniecznie to na e-mail
    toadi
    Level 36  
    Ale w tym dziale jest bardzo wskazane podanie firmy albo przynajmniej modelu glosnika wtedy zoorientowani beda wiedzieli co to za firma.

"są 4 subofery przy głośnikach basowych. Aha zwrotnica jest trójdrożna te otwory od średniego głośnika duzo dają"

A tutaj to juz smierdzi calkowita amatorszczyzna i brakiem pojecia co jak sie robi .... co jak ten llink http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55480877 :D:D:D:D:D
    tomaszo
    Widac, ze nie czytales regulaminu. Chodzi o reklame, nie o powiedzenie na jakich modelach robiles.

Po pierwsze - zamieszczajac tutaj jakas konstrukcje nalezy sie zapoznac z tematem wyszczegolnionym tego forum.

OPIS i ZDJECIA.

Opisu nadal nie ma.
    Zamykam temat.