Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon HTC 820 - Plama na wyświetlaczu

17 Lut 2017 17:02 459 5
  • Poziom 2  
    Witajcie,
    Mam problem z wyświetlaczem w telefonie HTC 820. Pojawiła się na nim plama, którą widać na zdjęciu. Czy moglibyście mi podpowiedzieć, co to jest i od czego? Telefon w ostatnim czasie nie upadł ani nic takiego, a plama pojawiła się nagle. Czy to da się naprawić? Co sądzicie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Uszkodzenie wyświetlacza. Być może wyświetlacz był zbyt mocno dociśnięty o coś bądź po prostu zepsuł się sam od siebie. Jeśli chodzi o naprawę, według mnie tylko wymiana wyświetlacza pomoże.
  • Poziom 2  
    A czy to się będzie bardziej psuło? I orientujesz się może jaki byłby koszt wymiany wyświetlacza? Dzięki za pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Czy plama będzie się powiększać to nigdy nie wiadomo. Tak jak kolega wyżej pisał pewnie stało się po zbyt mocnym docisku. Ceny wymiany wyświetlacza możesz sobie sprawdzić na allegro albo popytać w okolicznych serwisach.
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    wszystko zależy ile weźmie serwis, bo sugerując się Twoim nickiem, sama nie będziesz wymieniać. Na allegro koszt samego wyświetlacza to granice 150-200 zł.
  • Poziom 2  
    Aż taka zielona to ja nie jestem, ale fakt, z tym pójdę do serwisu jak zacznie mi przeszkadzać :)