Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVBT problem konwersji - DVBT konwersja lektor brak

komik61 17 Feb 2017 21:04 1998 9
    komik61
    Level 6  
    Witam jestem tu nowy więc na wstępie przepraszam jeśli napisałem nie w tym dziale co trzeba.
    A teraz problem otóż nagrałem ostatnio film z polskim lektorem z tvn na pendrive jednak pojemność filmu wynosi 2,25 GB postanowiłem więc go zmniejszyć konwerterując go za pomocą AnyVideoConverter i udało mi się zejść z pojemnością do 1,2 GB (tak wiem że i tak dużo ale chciałem pozostawić dość dobrą jakość). I co się okazało film jest w dobrej jakości tylko że brakuje lektora. Jak to możliwe? obraz filmu jest głos (ten orginalny po angielsku jest a lektora brak. Oczywiście włączyłem film ten nie przekonwerterowany i lektor jest a film przekonwerterowany nie ma lektora.
    Mam zrobić jakieś ustawienia w AnyVideoConverter czy co mam robić. Dodam że plik filmowy jest podzielony na pliki .mts
    który otwiera film z lektorem i plik .mts.meta który nie wiem do czego służy.
    komik61
    Level 6  
    tzn jakie ? jakiego media info mogę wiedzieć jak to znaleźć czy chodzi właśnie o plik ten mts.meta?
    komik61
    Level 6  
    Coś takiego?
    Ps plik waży mało bo to to jest 1 z trzech części niechciałem mieć reklam ogólnie trzy ważą 2,69 GB (tak wiem pomyliłem się zakładając temat)
    komik61
    Level 6  
    To co mam zrobić w jaką opcję wejść przy Any Video Converter? i jak to zrobić ?
    komik61
    Level 6  
    Wypróbowałem ten Handbraker po konwersji jest z lektorem ale mocno straciło na jakości tak jak bym nagrywał to przez HyperCam2 dużo "kostek" widać na obrazie
    enhanced
    Level 43  
    No to nie wina Handbrake tylko twoja.

BItrate ustaw na 2-pass , oknie ustaw załóżmy 1500,
    audio auto pass thro - czyli bez zmiany jakościowej.

Na czym to bedzie odtwarzane ? Bo ja wybieram profil high 4.1, film, medium no i najważniejszy to 2pass przebieg z przykładowym bitrate (podejrzewam że mogłoby być niższe ale daje na zapas 1500).