Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32K5572SU - Nc+, polsat na tym tv, a dekoder i antena, jak podłaczyć

18 Lut 2017 11:59 984 8
  • Poziom 10  
    Witam, ostatnio w domu miałem 13 lat temu CP, stąd też antena(SD) na dachu i instalacja cyfrowa rozprowadzona na cały dom, ale nie o tym sprawa. Ostatnio zakupiłem sobie do pokoju telewizor który obsługuje złącze CI i ma wbudowane tunery takie jak DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy. Moje pytanie jest takie, jak bym teraz poszedł np. do nc+ i chciał zakupić telewizję, to muszę kupić antenę i dekoder, czy wystarczy, ze wydadzą mi jakąś kartę i będę mógł oglądać tv wsadzając kartę tylko do telewizora, bez podłączania żadnego dekodera czy też anteny zewnętrznej?
    Też drugie pytanie, bo szkoda kolejny temat robić. Jaka telewizja teraz oferuje przystępny pakiet w przystępnej cenie? Pozdrawiam!
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    golona123 napisał:
    ale nie o tym sprawa.

Bo totalna głupota, antena SD i instalacja cyfrowa, czegoś takiego nie widziałem.
    Karta jest parowana z modułem!
    Do wszystkiego trzeba antenę mieć!
    golona123 napisał:
    Jaka telewizja teraz oferuje przystępny pakiet w przystępnej cenie?

Oferty w internecie lub na telefon!
  • Poziom 10  
    Kurde źle to napisałem, SD chodziło mi o to, że nie jest HD :P
    Czyli to wejście CI to jest tylko zastąpienie dekodera tak, ale antena nadal jest potrzebna?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Okej, to jeszcze jedno pytanie, chciałbym mieć telewizję załóżmy w 3 pokojach i wybiorę CP, więc muszę wziąć antenę i jak teraz, bo będzie potrzebny multiroom. Wszystkie telewizory mają tuner cyfrowy i złącza CI. Czyli wystarczy kupić 3 karty czy muszę kupić jednak 3 dekodery bo to multiroom?
  • Poziom 35  
    Telefon do biura CP, czy jest możliwość wzięcia 3 modułów (wątpię, żeby dali). Oficjalnie nie ma opcji multiroom z modułem ale nawet na Elektrodzie pisali, że moduł może być zamiast dekodera głównego.

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
  • Moderator na urlopie...
    golona123 napisał:
    Wszystkie telewizory mają tuner cyfrowy

Proszę pisać jasno. DVB S2?
  • Poziom 10  
    telesat1 napisał:
    golona123 napisał:
    Wszystkie telewizory mają tuner cyfrowy

Proszę pisać jasno. DVB S2?

tak dokładnie, wszystkie mają tuner DVB S2
  • Użytkownik usunął konto