Witam!
Posiadam zepsuty wzmacniacz Elektronika W 400, chciałbym go naprawić, potrzebuję pomocy. Wymieniłem spalony KD503 oraz 3 zwęglone oporniki. Po uruchomieniu wzmacniacz się załącza, słychać przekaźnik, po podłączeniu sygnału w głośnikach jest cisza. Napięcia zasilacza 39V.
Proszę o pomoc w dalszej naprawie gdyż nie mam wiedzy które elementy wymieniać i jakie napięcia mierzyć.
Posiadam zepsuty wzmacniacz Elektronika W 400, chciałbym go naprawić, potrzebuję pomocy. Wymieniłem spalony KD503 oraz 3 zwęglone oporniki. Po uruchomieniu wzmacniacz się załącza, słychać przekaźnik, po podłączeniu sygnału w głośnikach jest cisza. Napięcia zasilacza 39V.
Proszę o pomoc w dalszej naprawie gdyż nie mam wiedzy które elementy wymieniać i jakie napięcia mierzyć.