Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung i900 - Jaką baterię kupić do Samsunga(Allegro)?

cyrograf 18 Feb 2017 19:11 822 5
 • #2
  Sławek 61
  Level 19  
  Jeżeli mogę coś doradzić to baterie ATX takie czerwone opakowania. Osobiście sprzedałem ich bardzo dużo, reklamacji jest nie wiele. M-life to linia polskiego importera nie miałem z nimi do czynienia. Unikałbym baterii gdzie na naklejce jest większa pojemność to tylko naklejka po jej zdjęciu w wielu przypadkach okazuje się, że pojemność jest znacznie niższa wiem to z autopsji bo nie jedną tak sprawdzałem (na ogniwie jest często fabryczny nadruk z pojemnością i numerem). Ostrożny byłbym przy zakupie oryginału może okazać się, że nie jest tak miałem przy zakupie baterii do aparatu fotograficznego niby wszystko takie same nawet hologram ale jednak różniła się od mojej oryginalnej i zdecydowanie mniej zdjęć można było zrobić.
 • #3
  E8600
  Level 40  
  Doradzil bym ogrinalna ale takie sa niedostepne. Jesli pasuje Ci WM6,5 to polece zmienic telefon na i8000 jest duzo lepszy od i900 wiem bo akurat pisze z omni II. Oryginalna bateria trzyma mi 4 dni ten model jest teraz tani i bardziej oplacalny niz sama bateria. Dodatkowo ma amoleda, ktory jest energooszczedny.
 • #4
  cyrograf
  Level 17  
  Ma kolega rację. Ale na razie stąpajmy po Ziemi. Poczekam na podpowiedzi. Podejrzę jaką ma cenę
 • #5
  venummasa
  Level 19  
  Kup baterie w normalnym stacjonarnym serwisie gsm. Nie wiem jakie u was są zwyczaje ale jak coś jest nie tak z baterią to się wymienia od razu na inna, a nie polemizuje. Ewentualnie wymiana na inną firmę baterii. Jak druga nie działa tak jak powinna proste - coś jest nie tak z telefonem bo wadliwe dwie pod rząd rzadko się trafiają.
  Tel1, Bluestar, Andida sprzedaje się tego pełno nie ma jakiejś różnicy
  Nie polecam tylko baterii o megaa pojemności i tej samej wielkości grubości co dużo niższej pojemności
  Oryginały raczej odpuścić bo jakieś zależałe bedą.
 • #6
  E8600
  Level 40  
  Jesli jednak ma byc bateria to szukaj do modelu i8000 ma 1500mAh a do i900 1440mAh i raczej bym szukal orginalu z gwarancja przefiltruj allegro moze trafisz cos u siebie w miescie. Co do zamiennikow to na poczatku trzymaja przyzwoicie ale wytrzymuja ok rok.