Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Inne] Czy na terenie Łodzi istnieje giełda elektroniczna..? n

witman88 18 Feb 2017 20:50 2256 7
    witman88
    Level 15  
    Mam do sprzedania pewna ilosc różnych róznistych, części podzespołów i elementow elektrycznych elektronicznych komputerowych oraz złomu komputerowego min. Transformatory styczniki przełączniki przekaźniki oczka układy scalone kondensatory cewki do stycznikow mierniki płyty główne dyski twarde napędy optyczne i magnetyczne i wiele wiele innych. 505 926 243....
    witman88
    Level 15  
    Dziękuję i pozdrawiam.
    adam.eltra
    Level 12  
    Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną ? Ile orientacyjnie jest stoisk ? Czy oferowany jest polski sprzęt audio czy tylko zachodni jak było kiedyś na ŁKSie ?
    witman88
    Level 15  
    Byłem tam jakiś czas temu, oprocz różnych staroci w większości oferowane nowe towary to chiński badziew... niestety takie czasy... a stoisk jest na oko 50... pozdrawiam...
    adam.eltra
    Level 12  
    Byłem dzisiaj na giełdzie. Stoisk z częściami jest trzy czy cztery jedna ruda pani i wąsaci panowie. Polskiego sprzętu RTV i czystych kaset oraz magnetofonów szpulowych i isostatów nie ma w ogóle. Dużo jest podzespołów komputerowych i ładowarek reszta to właśnie chińszczyzna i starocie, jest jedno stoisko z kiełbaskami.
    Ronin64
    Level 35  
    Potwierdzam słowa poprzednika. To nie te czasy gdy giełda była na stadionie :(
    vodiczka
    Level 43  
    A kto pamięta czasy gdy handel elektroniką (i nie tylko) mieścił się na Czerwonym Rynku.
    Kupiony tam radziecki miernik Tł-4 służy mi do dziś.