Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Behringer U-Phoria UMC204HD -VS- PreSonus AUDIOBOX - który lepszy?

Seba7225 18 Feb 2017 21:56 3756 2
    Seba7225
    Level 7  
    Witam,
    czytałem sporo na ten temat, ale uważam, że wciąż jestem początkujący w tej dziedzinie, więc chcę zapytać bardziej doświadczonych użytkowników o to, który z tych dwóch interfejsów audio jest lepszy? Behringer U-Phoria UMC204HD czy PreSonus AudioBox? Główne i jedyne zastosowanie to wokal w domowych warunkach, a używany byłby mikrofon Samson C01. Jeżeli byłyby potrzebne jakieś dodatkowe informacje, to proszę pytać, bo jak wspomniałem na początku, jestem w tym dość świeży. :)

Behringer U-Phoria UMC204HD -VS- PreSonus AUDIOBOX - który lepszy?Behring...png Download (244.51 kB)

Behringer U-Phoria UMC204HD -VS- PreSonus AUDIOBOX - który lepszy?PreSon..jpg Download (76.71 kB)
    DjMapet
    Level 43  
    Presonus to klasa sama w sobie, więc postaw na niego. Z drugiej strony, trochę kuszą preampy Midasa w Behringerze, więc zakup tego interfejsu nie powinien być gorszym wyborem. :-)

Pozdrawiam.
    Seba7225
    Level 7  
    DjMapet wrote:
    Presonus to klasa sama w sobie, więc postaw na niego. Z drugiej strony, trochę kuszą preampy Midasa w Behringerze, więc zakup tego interfejsu nie powinien być gorszym wyborem. :-)

Pozdrawiam.

Hej, dzięki za odpowiedź. No właśnie, i dlatego trudno wiec jest mi zdecydować który wybrać, a przymierzam się w tym miesiącu do zakupu któregoś z nich :D i choć bardziej ciągnie mnie do Behringera, to mimo tego, nadal jestem niezdecydowany. W Behringerze podoba mi się też to, że posiada gniazdo słuchawkowe z przodu a nie z tyłu jak PreSonus, przez co mniej wijących się kabli czy przypadkowego obrócenia (lub zrzucenia) urządzenia przez przypadkowe pociągnięcie słuchawkami. Choć najbardziej zależy mi na jakości oczywiście, ale niestety, nie mam żadnego porównania obu interfejsów :/ poczytam jeszcze jakieś opinie i spróbuję się zdecydować. :D