Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Fabia I 2007r. - Centralny zamek

19 Lut 2017 14:31 1548 7
  • Poziom 7  
    Witam, kupiłem niedawno Skodę i jest w niej problem z centralnym zamkiem, mianowicie zamykając auto z kluczyka od strony kierowcy zamykają się wszystkie drzwi oprócz drzwi pasażera (muszę je zamykać ręcznie od środka zanim wysiądę z auta) przy otwieraniu sytuacja taka sama, otwierają się wszystkie oprócz pasażera. Zamykając i otwierając od strony pasażera zamykają się tylko one. Przy zamykaniu wydobywa się głośny dźwięk z okolic drzwi kierowcy. Dodatkowo wszystkie drzwi oprócz pasażera ryglują się od razu po odpaleniu samochodu. Mam tylko goły kluczyk bez żadnych przycisków. Co może być przyczyną takiego zachowania się centralnego zamka ?
  • Poziom 26  
    Uszkodzony siłownik lub poluzowane wtyczki. Należałoby sprawdzić stan połączeń przewodów doprowadzonych do drzwi pasażera.
  • Poziom 32  
    Mogą być np kabelki w przelotce
  • Poziom 7  
    A co może być powodem tego dźwięku przy zamykaniu i otwieraniu z okolic drzwi kierownicy ?
  • Poziom 26  
    Być może uzbrajanie jakiegoś alarmu
  • Poziom 7  
    Tyle, że to nie jest jakiś cichy pomruk tylko głośny szum jakby zakłócenia z radia ale tylko z okolic drzwi (nawet gdy radio jest wyłączone)
  • Poziom 26  
    Najprawdopodobniej zamek do wymiany, w tym samochodzie w zamku znajdują sie mikrostyki i to one odpowiadają za działanie CZ
  • Poziom 7  
    Problem rozwiązany, winne były dwa siłowniki od centralnego zamka. Wymienione i wszystko działa ja powinno.