Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Agregat prądotw Kraft&Dele co to za element przy rozruszniku, ma ktoś taki

19 Lut 2017 14:52 1416 14
  • Poziom 25  
    Witam
    Agregat prądotwórczy marki Kraft&Dele KW 6500 JCE Po przestoju zimą przestał mieć siłę kręcić elektryczny rozrusznik / na 12v z akumulatora Odłączyłem od tego elementu zaznaczonego na zdjęciach kółkiem żółtym czerwony kabelek (+) idący do 12v akumulatora Podłączyłem czerwony kabelek (+) bezpośrednio do rozrusznika Rozrusznik zaczął kręcić Pytanie, co to za element przy rozruszniku, ma ktoś taki na zbyciu, do sprzedania..? Może być nowy lub z demontażu byle w pełni sprawny (tel 601-290-960) Dodam że ten element wygląda jak metalowa beczułka z 2-ma wyjściami do których przykręcane są czerwone kabelki Sam element przykręcony jest do korpusu pod rozrusznikiem na dwie śrubki
    zdjęcia - Agregat prądotw Kraft&Dele co to za element przy rozruszniku, ma ktoś taki

Pozdrawiam
    "serwek" :wink:
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Jest to elektro-włącznik rozrusznika
  • Poziom 25  
    Witam
    A, gdzie można kupić takowy?
    Pozdrawiam
    "serwek" :wink:
  • Poziom 25  
    Witam
    Ten, który Pan podał jest stanowczo za drogi! Kolega podał mi inny, który jest "dużo" tańszy, a który powinien być równie dobry. Nabyłem go więc czekam na przesyłkę. Ogólnie nie kupuję najtańszych rzeczy ale w tym przypadku po co przepłacać jak nie trzeba... :roll: 8-) To chyba nie jest aż taka jakościowo różnica? Nie jest to chyba jakiś mocno złożony zespół?:roll: :oops:
    Moderowany przez Krzysztof Reszka:

3.1.18. Publikowania informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

Zobaczymy... :)
    Pozdrawiam
    "serwek" :)
  • Poziom 43  
    Podałem ci przykład byś wiedział co szukać. Linki na allegro są zabronione. Nie czytałeś regulaminu?
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    kkknc napisał:
    Podałem ci przykład byś wiedział co szukać. Linki na allegro są zabronione. Nie czytałeś regulaminu?

Ale twój jak najbardziej jest w porządku? Wszyscy to wszyscy, babcia też! (wszystkim = to wszystkim zabrania się linkować sklepy i sprzedawców) Na Allegro są takie same sklepy jak ten twój podlinkowany w twoim poście wyżej :lol:

do kolegi: serwek
    No, to już wiesz stary kto raportował i dzięki komu zniknął mój post z linkiem do dużo tańszej części :lol: :lol: :lol: Oj, poziom moralny = podwójna moralność, skąd to znamy (miniona epoka)? Brrrr, ale społeczeństwo na Elece siedzi, nieźle, brrr :evil:
  • Poziom 43  
    piwos napisał:

Ale twój jak najbardziej jest w porządku? Wszyscy to wszyscy, babcia też! (wszystkim = to wszystkim zabrania się linkować sklepy i sprzedawców) Na Allegro są takie same sklepy jak ten twój podlinkowany w twoim poście wyżej :lol:

To przeczytaj 3.1.18
    Ten z allegro za chwilę zniknie ten co podałem jest już parę lat.
    piwos napisał:

do kolegi: serwek
    No, to już wiesz stary kto raportował i dzięki komu zniknął mój post z linkiem do dużo tańszej części :lol: :lol: :lol: Oj, poziom moralny = podwójna moralność, skąd to znamy (miniona epoka)? Brrrr, ale społeczeństwo na Elece siedzi, nieźle, brrr :evil:

Nic nie raportowalem, ale skoro tak uważasz to udowodnij. Bo w innym przypadku to już pomówienie.
    Czyli artykuły 212kk.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    1. Napisałem swój komentarz do kolegi serwka, nie do ciebie! Z jaką szybkością i gracją sypiesz paragrafem? A tzw moralny wymiar? To takie proste :wink:
    2. Moralny wymiar twojego pojmowania praktyk jest, (hm, żebyś nie poczuł się urażony) w moim odczuciu co najmniej dwuznaczny :wink: Zresztą myślę, że pozostali w tym temacie mają pewnie podobne zdanie. Poczekajmy na wypowiedź także autora pytań! (czy się mylę?)
    3. Ten sklep za chwilę także może przestać istnieć. Wystarczy, że nie zapłaci za usługi itp/ itd, więc pewności nie ma. Szczególnie w internetowym biznesie, sklepów itp (bardzo wirtualny i niestabilny świat) Niby jest, a często zdarza się że fizycznie czasami dawno już nie ma lub zupełnie nie działa i na odwrót Na allegro często właściciele sklepów, firm na bieżąco odnawiają aukcje (jak mój szifo) Dokładnie tą samą, z tym samym. Przepraszam, no zmienią się czasami: cena, dostępna ilość (na bieżąco), koszt wysyłki itd
    Tak w zaparte? :lol: :roll: :not:
  • Poziom 43  
    To nie istotne do kogo pisałeś. Ważne jest to że zrobiłeś to na forum publicznym a nie prywatne. Uderzając bezpośrednio w moją osobę. Insynułujac sytuację do której nigdy nie doszło. Dodatkowo brniesz dalej w swoje kognitywistycne konfabulację podając je na forum.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Nie łapiesz o co mi chodzi, bez sensu dalsza dyskusja (zaczyna być nie konstruktywna!) Prosta sprawa Nie umieszczamy linków = to nie umieszczamy! Czy ty, czy on, nie ma znaczenia Nie = to nie! Nie ma lepszych i lepsiejszych na forum Każdy ma prawo do własnej oceny, zdania (znasz powiedzenie: uderz w stół a nożyce itd To przeważnie się sprawdza, tylko smród zostaje)
    Każdy sobie przeczyta i wyrobi własne na ten temat zdanie A, najlepiej żeby moderator zlikwidował wszystkie linki do sklepów oraz aukcji w tym temacie i po problemie (wszystkie)
    Moderatorze i kolego serwek odezwij się w temacie jeśli to możliwe! Kolega wyżej nie rozumie prostych spraw tym samym komplikuje, a co wy o tym sądzicie (Moderatorze oraz Serwku)?
    Narka
  • Poziom 43  
    Widzisz masz tylko roszczeniowe wypowiedzi w stylu nie wolno bo nie wolno.
    Skoro nie wolno tobie. A zrobiłeś to w formie łamiącej regulamin. To automatem nie wolno tego robić nikomu nawet w sposób który nie łamie regulaminu.
    Czemu nie czytasz regulaminu. Masz to jasno wyjaśnione. I dla tego moderator, usunoł to co miałeś nie tak. Po to jest i przegląda forum. By reagować. Nie zawsze ktoś musi raportować.
    Do tego pretensje i wzywanie wszystkich na pomoc bo przecież ty masz rację. W swoim mniemaniu. Mimo że fakty świadczą o czym innym.
    Sztandarowy wręcz podręcznikowy przykład zachowań bechawioralnych. Z emotikami by dodać sobie odwagi.
    Moderowany przez kozi966:

Więc proszę to zgłosić.
    3.1.14. Publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego działu forum lub wątku dyskusji.

• Poziom 25  
    Witam
    Ależ burza tu powstała Rzec by, burza w szklance wody
    Wyprostujmy sprawę
    Panowie, dla mnie rzecz także jest oczywista i nie ma co komplikować
    Kolega Piwos ma całkowitą rację! Sklep, w którym nabyłem w/w regulator funkcjonuje w przestrzeni wirtualnej nie tylko na alledrogo.pl ale prowadzi sprzedaż detaliczną po za wortalem aukcyjnym
    Ideologią naczelną takich Forów jak Elektroda.pl jest wymiana doświadczeń w bezinteresownej :idea: pomocy, w osiągnięciu najlepszych rozwiązań Skoro tak, będąc rzetelnym Pan, który tak chętnie podpiera się regulaminem pisząc cokolwiek w sprawie/ dziedzinie powinien mieć na względnie Gdyby tak było, podał by zapewne odnośnik do takiego sklepu jakich zresztą dużo: http://www.agregaty-czesci.pl/czesci-zamienne...a/172-stycznik-rozrusznika-silnika-gx390.html gdzie faktycznie takowy, oryginalny stycznik kosztuje 35zł i ani grosza więcej Czy tak zrobił...? :roll:
    Podeprę się pierwszą wypowiedzą innego Pana Pawła16150, który konkretnie i rzeczowo poradził w sprawie. Żeby nie być pewnie posądzonym o stronniczość lub lobbowanie (kryptoreklamę) Pan Paweł wysłał mi na tzw. priva odnośnik do sklepu gdzie można podobny kupić
    W odpowiedzi ale i z szacunku oraz dla pewności zapytałem czy na pewno Dostałem krótką i rzeczową odpowiedź, tak...
    W między czasie następny Pan, Piwos zaproponował jeszcze tańsze rozwiązanie, za co jestem wdzięczny :spoko:

Regulamin słusznie nakreśla ogólne zasady funkcjonowania tego typu technicznego Forum, wyznacza kierunek dla piszących W związku z tym żadne z umieszczanych sztucznie przez forumowiczów form promocji nie powinno mieć miejsca (odnośniki komercyjne) Reklama na Forum jest po prostu płatna

Pozdrawiam
    Dodano po 14 [minuty]:
    kkknc napisał:

Sztandarowy wręcz podręcznikowy przykład zachowań bechawioralnych. Z emotikami by dodać sobie odwagi.

P.S.
    Z jakich podręczników Pan korzystał? Co mają zachowania cyt: "bechawioralne..."? Co ma przysłowiowy "pienik do wiatraka"? Dla mnie to tandetnie "pseudo intelektualne cuda"...
    Emotikony wymyślono po to by je używać, co w tym złego? Wyostrza wypowiedzi Dlaczego odwraca ktoś uwagę od sedna tak płytkimi docinkami? :roll:
  • Pomocny post
    Moderator- Elektryka Instalacje i Sieci
    Wracamy do dyskusji, od regulaminu jesteśmy MY (moderatorzy). Więc proszę się zająć dyskusją tematyczną a nie przerzucaniem się numerami regulaminu, w innym wypadku istnieje opcja raportu.
    W wątku zamiast linków można wkleić typ i producenta danego sprzętu.
  • Poziom 25  
    Witam
    Doszedł Pocztą (ten najtańszy), zamontowany, działa jak ta lala :)
    Uprzejmie dziękuję Kolegom: Pawel16150 i Piwos za życzliwą pomoc :please:
    Pozdrawiam :bye: