Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polaroid MID4X10 (MID1048PCE03.112) Aplikacja np. ustawienia została zatrzymana

krzych131 19 Feb 2017 16:35 3990 10
    krzych131
    Level 10  
    Witam. Zakupiłem nowy tablet Polaroid MID4X10(MID1048PCE03.112) po uruchomieniu jakiejś aplikacji np.Google na moment się ta aplikacja włącza i wyskakuje komunikat aplikacja Google została zatrzymana.I tak jest ze wszystkimi aplikacjami i grami,po przywracaniu ustawień fabrycznych,aktualizacjach wszystkich aplikacji nawet po twardym resecie objawy ciągle takie same.Jest wgrany system 4.4.4.Aktualizacji oprogramowania z poziomu tabletu nie ma.Nie mogę znaleźć innego odpowiedniego firmware do tego modelu.W obecnym stanie urządzenie nie do użytku. Chciałbym bardzo prosić o jakieś namiary na system pasujący do tegoż modelu albo inne sugestie dotyczące problemu.Byłbym bardzo wdzięczny.
    gradek83
    Level 42  
    Zrób hard reset z poziomu recovery mode ale nie włączaj po tym na tablecie wi-fi wejdź w ustawienia sklep google play i wyłącz automatyczną aktualizację włącz wi-fi zaloguj się na konto google po instaluj co chcesz i sprawdź czy działają te aplikacje zazwyczaj problem występuje z powodu aktualizacji sklepu google play który własnie taki komunikat wywala aczkolwiek u ciebie nie koniecznie musi to być przyczyną sprawdzić nie zaszkodzi. Jeśli jednak zdecydujesz się na zabawę z innymi ROMami to najpierw zrób sobie kopię systemu DUMP tak abyś miał szansę powrócić do stokowego firmware.
    Sprawdź na jakim chipsecie masz ten tablet Mediatek czy Rockchip
    krzych131
    Level 10  
    Dzięki gradek83 za sugestię.Popróbuję i zobaczę czy coś z tego będzie.

Dodano po 1 [godziny] 38 [minuty]:

Żeby wejść w ustawienia sklepu play muszę najpierw połączyć się z internetem czyli wi-fi , aktywować konto google inaczej nie włączę sklepu play i ustawień o automatycznych aktualizacjach.Jakieś pomysły?
    gradek83
    Level 42  
    krzych131 wrote:
    Żeby wejść w ustawienia sklepu play muszę najpierw połączyć się z internetem czyli wi-fi , aktywować konto google inaczej nie włączę sklepu play i ustawień o automatycznych aktualizacjach.Jakieś pomysły?

Zakładasz konto google czyli tworzysz konto na tablecie po tym wyłączasz wi-fi i dopiero wtedy wchodzisz do sklepu
    krzych131
    Level 10  
    Dzięki za rady lecz niestety dalej to samo.Chyba tylko wgranie innego softu może pomóc.Tylko nie mogę nic znaleźć. Muszę zdjąć klapę i zobaczyć podzespoły.Jeżeli ktoś wie gdzie znaleźć Soft to bardzo proszę o namiary.Z góry Dziękuję.
  • Helpful post
    gradek83
    Level 42  
    Na gryzoniu szukaj tylko najpierw sprawdź na jakim chipsecia masz tablet.
    Ewentualnie jeśli ci się uda zainstaluj Spec Device I przeprowadź test urządzenia i prześlij dane na serwer i daj link tam już będzie dokładna specyfikacja.
    Klikasz na My spec Link i Unpublish net musi być wtedy włączony.

http://specdevice.com/
    krzych131
    Level 10  
    Witam.Do gradek83 ,mam tu Rockchip RK3126 ,który soft według ciebie gdyż nie ma opisu na twoim gryzoniu, przed pobraniem a muszę wykupić pakiet GB. Mój model MID4X10 ,pomożesz?z góry dziękuję.
    gradek83
    Level 42  
    Czyli tak jak myślałem masz wersję z Rockchipem tam mam wersje obie na Mediateku czyli nawet nie ściągaj. Szukałem pod Rockchipa ale nic jak na razie nie znalazłem.
    krzych131
    Level 10  
    Mimo to dzięki.Jakbyś coś miał to proszę o kontakt.
    karolnbox
    Level 10  
    Witam. Posiadam firmware do tego tabletu oparte na chipie rk3126 i płycie YK98VQ-rk3126-V2.1. Jedyny problem z tym oprogramowaniem to nie działająca kamerka, reszta działa bez zarzutu. Jeśli ktoś potrzebuje tego pliku to proszę dać mi znać.
    jakaco
    Level 1  
    karolnbox wrote:
    Witam. Posiadam firmware do tego tabletu oparte na chipie rk3126 i płycie YK98VQ-rk3126-V2.1. Jedyny problem z tym oprogramowaniem to nie działająca kamerka, reszta działa bez zarzutu. Jeśli ktoś potrzebuje tego pliku to proszę dać mi znać.

hej masz jeszcze ten plik?