Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

New Holland 7840 - Montaż układu pneumatycznego

19 Lut 2017 23:35 735 4
  • Poziom 9  
    Witam :)
    Kupiłem New hollanda 7840 z 96r i potrzebuję zamontować pneumatykę do tego ciągnika. Może ma ktoś doświadczenie z tym traktorem w tej sprawie ewentualnie może ktoś może mi podpowiedzieć odnośnie typu sprężarki jaką mogę zamontować,pasek napędzający itd. Byłbym również zainteresowany całym układem w rozsądnej cenie. Za każdą podpowiedź z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Zapewne nie znajdziesz tu takich danych, musisz sam szukać i kombinować, hamulec hydrauliczny ten ciągnik posiada? Jest coś takiego jak siłownik hydrauliczno pneumatyczny do przyczep, dość tani i montaż łatwy. Założenie pneumatyki może się optymistycznie na 4 tys zacząć
  • Poziom 9  
    Dzięki bardzo za odpowiedź. Jest to faktycznie sprawa problematyczna dlatego postanowiłem spróbować zmienić siłowniki w przyczepie na hydrauliczno-powietrzne (mam nadzieję ,że wypali ). Ale jeśli ktoś potrzebuję założyć pneumatykę to mogę tylko podpowiedzieć, że w traktorach z Niemiec były takie układy montowane. Sprawa jest do ogarnięcia ale myślę,że przerobienie przyczepy jest szybsze i tańsze jeśli chodzi o mój przypadek.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Ja tak sobie właśnie przyczepę przerobiłem i to nowa , ładnie to działa. Pneumatyka także działa, czyli mam dwa systemy. Sprawdź czy u ciebie w ciągniku hamulec hydrauliczny działa. Spadają troche obroty silnika jak mocno wciśniesz hamulec słychać charakterystyczne obciążenie hydrauliki.
  • Poziom 9  
    Dzięki za podpowiedź. Słychać, że cos tam się dzieję ale wszystko się dopiero okaże jak podłącze cały układ.