Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tevion MD9060 radio nie reaguje w ogole

Lio-27 21 Jul 2005 17:28 1533 7
    Lio-27
    Level 10  
    Podłączam zasilanie 12 V naciskam przycisk włączenia i nic , niereaguje w zaden sposob. Czy ma ktos jakis pomysł na to co jest nie tak? jest tu jedna koncowka mocy TDA 7377 , dziekuje z gory :)
  • Helpful post
    Bartek_Wosik
    Level 27  
    Podłączyłeś przewód od pamięci do plusa?
    Lio-27
    Level 10  
    hehe uruchomiło sie :P ale nic nie gra , wyswietlacz hula i guziki dzialają ale nie gra jak przytrzymuje jakis guzik to słychac tylko pikanie w głosniczku ale zadnej muzyki ani nic konkretnego ;/ aha mam pytanie jak mozna sprawdzic te koncowke mocy? czy w ogole mozna czy jest sprawna czy nie ? Aha i cały czas miga napis TEL CALL o co chodzi? :P
  • Helpful post
    olecki
    Level 27  
    widze ze problem z okolic...Tel call oznacza ze problem jest na okablowaniu lub cos padlo odpowiedzialne za wyciszanie koncowki na czas rozmowy telefonicznej...pikanie jest jak najbardziej poprawną oznaką prawidłowego dzialania koncowek mocy
    Lio-27
    Level 10  
    Witam ponownie, faktycznie koncowka jest oki poniewaz dzis wlaczylem to radio i dzialalo przez kilka sekund a potem sie włącza to TEL CALL i juz nic nie gra :( Ma ktoś jakies pomysł na zrobienie tego a moze mozna jakoś to wyłączyć? albo coś wylutować żeby to poprostu nie funkcjonowało? za pomoc dziekuje z góry :) Aha i ztyłu radia wystaje taka jakby sąda i na niej pisze TELEPHONE MUTE to chyba coś z tym :P moze by to uciąć aalbo np odlutować? :D
    MARKUSSS
    Level 12  
    końcówka jest wyciszana sprawdź czy nie można tego wyłączyć z poziomu menu może jakiś kabel zwiera się z czymś (od wyciszenia ) ale mi się wydaje że wszystko jest ok tylko te wyciszenie nabroiło:)
    powodzenia.
    Bartek_Wosik
    Level 27  
    Zerknij na www.studio24.prv.pl i poszukaj opisu wyprowadzen tego radia. Na pewno jedno z wyprowadzen jest odpowiedzialne za wyciszenie radia w czasie rozmowy przez telefon.

Pozdrawiam
    Lio-27
    Level 10  
    Witam hihi przyszedł mi mailik że mam zamknąć temat albo coś w tym stylu no wiec robie to po 3 miechach :p A co do radia to nie udało sie ustalic przyczyny , wyprowadzenie, ktore za to odpowiada pamietam że znalazłem i odlutowałem na chwilke zeby sprawdzic czy pomoze ale nie pomogło wiec prawdziwa chyba jest wersja jednego z forumowiczów, który twierdził że to układ odpowiadający za tą funkcję się wykrzaczył. Powiedział tez że nie ma możliwosci dostać praktycznie tego układu, nigdzie, ponieważ on proqwadzi serwis i nie zdołał go dostać. Pozdrawiam i ZAMYKAM ten temat , chyba że ktos ma lepszy pomysł na naprawe tego radia pozdro :)