Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault clio 2 - awaria wycieraczek

wrc126 20 Lut 2017 16:57 426 2
  • #1 20 Lut 2017 16:57
    wrc126
    Poziom 2  

Problem z wycieraczkami po przeczytaniu postów i forum i prubacha czekam na kogoś rade bo jedni piszą że jak odłączysz kostkę od przełącznika i wycieraczki chodzą to wina uch-n2 a drudzy że silniczek może być popsuty sprawdzałem tą kostką od sterownika na kierownicy wypiłem
    ją i wycieraczki same chodzą uch-n2 idzie kupić ale immobilizer programować potrzeba i to już nie jest takie proste
    odpisz czy miałeś mieliście taki przypadek. Jak zapłon jest włączony same się włączają i zaczytują się gdzie chcą nie idzie tak jeździć wiec jak jest pogoda na nrazie bezpiecznik wyciągłem ale to nie rozwiązanie
    Dodano po 1 [minuty]:

wrc126 napisał:
    Problem z wycieraczkami po przeczytaniu postów i forum i prubacha czekam na kogoś rade bo jedni piszą że jak odłączysz kostkę od przełącznika i wycieraczki chodzą to wina uch-n2 a drudzy że silniczek może być popsuty sprawdzałem tą kostką od sterownika na kierownicy wypiłem
    ją i wycieraczki same chodzą uch-n2 idzie kupić ale immobilizer programować potrzeba i to już nie jest takie proste
    odpisz czy miałeś mieliście taki przypadek. Jak zapłon jest włączony same się włączają i zaczytują się gdzie chcą nie idzie tak jeździć wiec jak jest pogoda na nrazie bezpiecznik wyciągłem ale to nie rozwiązanie

Moderowany przez T5:

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.

0 2
  • #2 21 Lut 2017 01:36
    thomas48
    Poziom 13  

To może lepiej sprawdzić najpierw mechanizm (przekładnie przy silniczku) rozebrać i zobaczyć jak wygląda w środku (to prawie nic nie kosztuje) a dopiero potem jeśli będzie ok wymieniać inne rzeczy.

0
  • #3 25 Lut 2017 12:16
    wrc126
    Poziom 2  

Rozebralem i sie okazuje ze to silniczek od kangoo nr 535 63102 ktos Pisal ze nie bedzie ze to przez to tak wycieraczki dzialaja nie wiem jaki jest Orginaly numer napiszcie czy na tym silniczku ma tez dzialac prawidlowo

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo