Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw T4 2.5 2002r DIESEL NIE ODPALA na plaku chodzi

dani15202 20 Feb 2017 23:31 5532 8
    dani15202
    Level 7  
    Witam znajomy zrobił mi kapitalny remont silnika po włożeniu go nie mogę go odpalić na Plaku chodzi . Dodam iż paliwo nie podaje na wtryski lecz dochodzi do pompy i wraca Nie mam tez schematu gdzie i jaki ma być przekaznik może ma ktoś jakiś schemat z bezpiecznikami i przekaźnikami do t4 2,5 diesel 2002r (ponieważ po zakupie nie było żadnego przekaznika i bezpiecznika ) kupiłem do grzania świec i do pompy paliwa lecz do pompy nigdzie nie pasuje Może ktoś doradzić co mu dolega ? (dodam iż nie ma pasa przedniego ) Co może być przyczyna że nie chce odpalić . Pompa i wtryski były oddawane do fachowca .
    dani15202
    Level 7  
    Odpaliłem brakowało + ma pompie i nie otwierał zaworka . Wie ktoś może do czego to jest ? Vw T4 2.5 2002r DIESEL NIE ODPALA na plaku chodzi
    dani15202
    Level 7  
    Vw T4 2.5 2002r DIESEL NIE ODPALA na plaku chodzi Vw T4 2.5 2002r DIESEL NIE ODPALA na plaku chodzi
    Witam czy wie ktoś może czy tam w srodku powinna znajdować sie guma jest w czy to ma byc samo metalowe pracuje w tym 1 z kulek od wbieraka . Byłem w sklepie powiedzieli że takiego czegoś nie mają
    dani15202
    Level 7  
    Oki dzięki wielkie za pomoc . Zostało mi sie jeszcze jutro pomalować i złożyć przedni pas i śmigać jak by ktoś potrzebował jakieś częsci do t4 2.5 diesel to pisać być możliwe ze mam
    dani15202
    Level 7  
    Witam wracam z kolejnym zapytaniem co może być przyczyna nie wchodzi wsteczny i 5-ty bieg sprzęgło nowe i wysprzęglik nie wiem w jakim stanie jest skrzynia