Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lg l7p - Lg l70 dotyk szybka plama

21 Lut 2017 11:15 411 9
  • Poziom 6  
    Witajcie. W zeszłym roku w wakacje zbila mi się szybka w moim lg l70. Dotyk działał. Oddałam go do naprawy jednak na drugi dzień po odebraniu pojawiła się plama pod szybka dotyku. Fachowiec który mi naprawial telefon stwierdził że dał za mało kleju i dotyk dolega do szybki. Ale jeśli się podejmie naprawy to może się zepsuć dotyk. Podarowałam mu to bo obiecał ze nic się z tym dziać nie będzie tzn. Owa plama się nie powiększy a dotyk będzie nienaganny.
    2 dni temu plama na ekranie lg się powiększyła prawie na cały telefon. Zdjęcie w załączeniu. Czy możliwe ze szybka bardziej opadła? Czy w jakiś sposób dostała się wilgoć i zawilgnial od środka? Dotyk działa. Lg l7p - Lg l70 dotyk szybka plama
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Nie zastanawiaj się nawet tylko oddaj ten telefon z powrotem do serwisu który go robił. Takie rzeczy po prawidłowo przeprowadzonej wymianie nie powinny mieć miejsca a tłumaczenie że plamka się nie powiększy itd to nie jest żadne tłumaczenie.
  • Poziom 6  
    Czy myślicie że po takim czasie naprawi mi tak jak należy?
  • Poziom 6  
    Spróbuję pojechać i to wyjaśnić. Obiecał ze jeśli się będzie coś dziać to mi to naprawi. Nie mówił w jakim okresie. A np.dotyk będzie działał? Nie zepsuje się prz takiej plamie?
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Dotyk możesz sobie sama sprawdzić czy działa w chwili obecnej przecież, wystarczy włączyć telefon i przetestować.
  • Poziom 6  
    No dotyk działa tak jak trzeba.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Skoro działa to nic się z nim nie dzieje i powinien nadal działać, ale i tak lepiej oddaj to czym prędzej do poprawki.
  • Poziom 6  
    Dziękuję za pomoc