Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie kupic radio samochodowe do 400zł ?

fenri95 21 Feb 2017 18:02 2898 12
    fenri95
    Level 16  
    Witam szukam jakiegoś radia do 400zł używane. Radio musi mieć dwie pary wyjsc RCA. Teraz mam ALPINE CDE-9882Ri i w radyjku brakuje mi w nim filtra LPF do regulacji suba tylko dlatego szukam innego. Możecie coś ciekawego polecić ?
    fenri95
    Level 16  
    Używane z nowego nic nie dostane w tym przedziale cenowym to nie jest pilne mogę na bierząco przeglądać oferty i jak coś sie trafi to kupić.
    bubu1769
    Level 42  
    Ja osobiście lubię Pioneery, że względu na dość dobra jakość i bezproblemowe podłączenie pod sterowanie z kierownicy w oplach. Moim faworytem jest DEH-P6000UB bądź DEH-P7000UB ze wzgledu na gniazdo USB umiejscowione z tyłu radia, szczerze nie podobają mi się wystające pendrivy z panelu. To pierwsze jest aktualnie na Alledrogo za jakieś 350 zł.
    fenri95
    Level 16  
    A jesli chodzi o wersje radia to któro lepsza kosztują podobnie :)
    fenri95
    Level 16  
    Mi to akuat nie przeszkadza a coś z przednim usb poleciłbym ze względu na jakość i funkcje ?
    milejow
    Level 43  
    Kenwood KDC-6051U lub droższy KDC-BT92SD, przy odrobinie cierpliwości można wyhaczyć je poniżej 400zł na aukcji. Co do jakości, oba zjadają te Pionierki na śniadanko i dalej robią swoje.
    fenri95
    Level 16  
    Będę śledził różne oferty aż coś wyrwę :) Polecacie jakies radyjko z Alpine?
    milejow
    Level 43  
    bubu1769 wrote:
    To fakt Kenwood pod względem jakości sporawo przewyższa Pioneera

Bubu bez przesady, pierwszy jaki podałem, wyhaczyłem kiedyś za 200zł. w stanie prawie BDB.
    fenri95
    Level 16  
    Dlatego chce mieć kilka modeli za którymi moge sie rozglądać wcale to nie jest pilne. Co innego jakbym sprzedał swoje obecne radio alpine to wtedy tak :)