Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda octavia 2006 r. - Zamek centralny zamyka się po zgaszeniu silnika

Funcar 22 Lut 2017 14:27 552 4
  • #1 22 Lut 2017 14:27
    Funcar
    Poziom 3  

Witam ! Mam problem z zamkiem centralnym w skodzie octavi 2 rok 2006 silnik 1.6 mpi więc po zgaszeniu motora zamek centralny zamyka się od razu i musze otwierać drzwi z pilota za każym razem . Byłem u mechanika i powiedział , że on tu nic nie widzi . Chyba już wszystko wymieniłem co wiąże się z systemem zamykania samochodu. Samochód nie ma żadnych dodatkowych zabezpieczeń typu alarm , blokada skrzyni biegów itp. Jeżeli ktoś wie co zrobić niech pisze . Czekam na szybką odpowiedź .

0 4
  • Pomocny post
    #2 23 Lut 2017 08:22
    daro31ie
    Specjalista Automatyk

Kolego tą przypadłość samochód ma momentu zakupu?
    Zastanawiam się czy ktoś nie grzebał w kodowaniu centralnego zamka.
    Sądzę ,że tutaj należy najpierw sprawdzić prawidłowość konfiguracji.

0
  • #3 23 Lut 2017 13:38
    Funcar
    Poziom 3  

Nie to zjawisko pojawiło się na końcu stycznia. Lecz ostatnio kluczyk do samochodu był programowany bo się zepsuł . Dobra będę sprawdzał

0
  • #4 23 Lut 2017 17:31
    Zielony KIA
    Poziom 11  

Jaka wersja modelowa tej Octavii II
    Mam podobny model- sprawdź czy na tunelu - w miejscu dźwigni zmiany biegów nie masz włącznika centralnego ryglowania ..możne jest zblokowany
    albo jak mówiłeś ktoś nie pomieszał czegoś w module komfortu ...
    czy samochód ma szyby elektryczne ? może być tam jakieś zwarcie bo występuje tam tez włącznik centralnego ryglowania ..
    i zamiast ryglować w trakcie jazdy.. rygluje po skończeniu...
    Powodzenia

0
  • #5 25 Lut 2017 15:42
    Funcar
    Poziom 3  

Wielkie dzięki za pomoc ! Pomogło przyczyną był jakiś tam kabelek przy drzwiach kierowcy był lekko urwany i centrala łapała sygnał po wyjęciu kluczyka .

0
  Szukaj w 5mln produktów