Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenie szpiegujące do podglądu monitora

23 Lut 2017 12:56 402 3
  • Poziom 16  
    Korzystam z sieci za pomocą modemu Orange FunBox. Do tego modemu podłączony jest również komputer mojego syna. Chciałbym mieć kontrolę nad treściami wyświetlanymi na jego monitorze. Poszukuję odpowiednio małego i taniego urządzenia (kamery, rejestratora), które skierowane na monitor, rejestrowało by cyklicznie do własnej pamięci obraz monitora. Nie wiem, czy istnieje w ogóle takie urządzenie. Mam mini kamerkę ukrytą w breloku z pamięcią, ale zdjęcia wykonuje się naciskając na przycisk, więc to urządzenie do tych celów o których piszę się nie nadaje.
  • Poziom 42  
    Zainstaluj aplikację do kontroli rodzicielskiej, one mają możliwości robienia screenów i chyba nagrywania też.
  • Poziom 16  
    Nie napisałem, że mój syn jest bieglejszy w sprawach komputerowych ode mnie, więc instalowanie czegokolwiek na jego komputerze nie wchodzi w rachubę.
  • Poziom 19  
    Jeśli masz inny sprzęt w domu (laptop, PC) skorzystaj z niego - możesz na routerze zablokować strony, których nie chcesz aby twój syn wyświetlał. No ale niestety musisz usiąść na komputerze syna i wejść w historię przeglądarki (jeśli jej nie czyści). Oczywiście należy potem zmienić hasło do routera.

A najlepiej porozmawiać z synem, bo blokady to środek doraźny. Ale tego nie muszę opisywać?