Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Smartfon Xiaomi Redmi Note 3 Pro (MTK) nie ładuje się

dominik.indyk 24 Feb 2017 00:25 3624 2
 • #1
  dominik.indyk
  Level 2  
  Witam jestem posiadaczem chińskiego smartfona od firmy MIUI a mianowicie Xiaomi Redmi Note 3 Pro(MTK). Gdy podłączyłem telefon do ładowarki samochodowej wyskoczyła informacja o za małym lub za dużym natężeniu prądu w gniazdku więc natychmiastowo go odłączyłem ale poziom naładowania baterii miałem 70% i telefon do momentu jego rozładowania działał bez najmniejszych zarzutów bateria również trzymała się jeszcze przez dobre kilkanaście godzin, lecz nie byłem w stanie jej podładować więc spadła do zera i nie jestem teraz w stanie jej podładować. Podejrzewam, że mogło popsuć się gniazdo ładowania ale nie jestem tego pewien dlatego jeśli ktoś jest w stanie poradzić mi czy jest to prawda?
  W załączniku wysyłam jak wygląda to gniazdo ładowania, ponieważ zajmuje się troszkę majsterkowaniem i rozebranie takiego smartfona nie sprawiło mi jakiegoś problemu, oraz zdjęcie części zamiennej jaką znalazłem jeśli ktoś podziela moje zdanie na temat tego, iż jest to gniazdo ładowania to czy może mi powiedzieć czy dobry zamiennik znalazłem ?
  Z góry dziękuję za każdy komentarz i pozdrawiam. - Smartfon Xiaomi Redmi Note 3 Pro (MTK) nie ładuje się - Smartfon Xiaomi Redmi Note 3 Pro (MTK) nie ładuje się
 • #2
  tonk
  GSM specialist
  Tak to jest dobry zamiennik. Ale czy to napewno gniazdo? Nie prościej sprawdzić go miernikiem?
 • #3
  dominik.indyk
  Level 2  
  Myślę , że byłoby ale niestety w warunkach domowych takowego nie posiadam, a majsterkuje tylko w domu ze swoim sprzętem rozbierając i na podstawie przypuszczenia wymieniać części ale chyba ma Pan rację pora zainswestować w jakiś podstawowy sprzęt. Dziękuję za sprawdzenie zamiennika i pozdrawiam.