Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tv samsung Ue49k5505 - Kino domowe sony dav dz630

DamianPatera 24 Lut 2017 18:51 762 11
  • #1 24 Lut 2017 18:51
    DamianPatera
    Poziom 3  

Witam mam problem z podłączeniem kina do telewizora tak żeby był dźwięk w kinie nie posiadam wejścia optycznego w tv jest one w telewizorze również nie ma wejścia typowego na słuchawki oraz wejścia na Euro złącze. Chciałbym uzyskać dziwiek tak żebym miał z cyfrowego Polsatu na kinie domowym

0 11
  • Sklep HeluKabel
  • #2 24 Lut 2017 19:12
    mihal2002
    Poziom 43  

DamianPatera napisał:
    Witam mam problem z podłączeniem kina do telewizora tak żeby był dźwięk w kinie nie posiadam wejścia optycznego w tv jest one w telewizorze również nie ma wejścia typowego na słuchawki oraz wejścia na Euro złącze. Chciałbym usunąć dziwiek tak żebym miał z cyfrowego Polsatu na kinie domowym

Może napisz sensownie co posiada jakie wejścia/wyjścia bo to co napisałeś kupy się nie trzyma.

Dodano po 15 [minuty]:

mihal2002 napisał:
    Może napisz sensownie co posiada jakie wejścia/wyjścia bo to co napisałeś kupy się nie trzyma.

Mnie są zdjęcia nie potrzebne wyżej odpowiedziałem.

0
  • #4 24 Lut 2017 19:18
    DamianPatera
    Poziom 3  

Podłączyłem na innym tv pod typowe wejście słuchawkowe i działało. ale że mój telewizor takiego nie posiada nie wiem hak to obejść

0
  • Sklep HeluKabel
  • #5 24 Lut 2017 19:22
    mihal2002
    Poziom 43  

A co TY chcesz zrobić? Przywiozłeś z ??? TV i masz CP. Co chcesz podłączyć do KD?
    Co CHCESZ uzyskać na KD?

Dodano po 55 [sekundy]:

DamianPatera napisał:
    Chciałbym uzyskać dziwiek tak żebym miał z cyfrowego Polsatu na kinie domowym

Tylko TO?
    Jaki model dekodera? Jakie posiada wyjście audio? Czym (jak, jakim przewodem) podłączony z TV?

0
  • #6 24 Lut 2017 19:27
    DamianPatera
    Poziom 3  

Cyfrowy Polsat mam podłączony kablem hdmi do telewizora

Dodano po 56 [sekundy]:

Tak chciałbym aby głos leciał przez kino domowe

0
  • #7 24 Lut 2017 19:33
    mihal2002
    Poziom 43  

DamianPatera napisał:
    Tak chciałbym aby głos leciał przez kino domowe

Nadal nie wiem jaki model, ale kup sobie przewód euro scart z jednej strony oraz 6x chinch. Scarta wepnij w dekoder a na chinchu masz opis AUDIO OUT lewy/prawy i to wepnij do kina. W kinie włącz AUX i masz dźwięk TYLKO i wyłącznie w stereo. Po uruchomieniu pro logic będą grać wszystkie głośniki.

0
  • #8 24 Lut 2017 22:13
    DamianPatera
    Poziom 3  

Model cyfrowego Polsatu HD 5500s

Dodano po 2 [godziny] 31 [minuty]:

Jak włączyć pro logic?

0
  • #10 25 Lut 2017 17:01
    DamianPatera
    Poziom 3  

Ale od czego instrukcje mam przeczytać

0
  • #12 25 Lut 2017 23:30
    RNIC
    Poziom 13  

TV posiada wyjście optyczne TOSLINK. Kino domowe posiada wejście elektryczne np. AUX
    Polecam zakup np. FIIO D03 TAISHAN + kawałek kabla optycznego.

http://www.ceneo.pl/33088042

Zasilanie tego Fii-ołka weźmiesz z wolnego portu USB w TV (lub z dołączonego do DAC-a zasilacza)

To rozwiąże twój problem z dźwiękiem przy oglądaniu z każdego źródła (TV, USB, Net, HDMI).
    Sam przez pewien okres czasu używałem tego ustrojstwa i to się naprawdę sprawdzało.

0