Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fusch - Niskie napięcie generatora

Zygmunt1958 24 Lut 2017 22:11 426 0
  • Fusch - Niskie napięcie generatora

Poziom 9  

Generator zabudowany jest na podnośniku typu Fusch Podnośnik ma chwytak hydrauliczny ale ma możliwość podczepienia pod czerpak elektromagnesu. zasilanego napięciem stałym 220 V i pobiera prąd 5,6A. To napięcie ma zostać wygenerowane przez ten generator zabudowany na urządzeniu. Generator jest napędzany przekładnią pasowa z silnika spalinowego. Poprzez załączenie stycznika C1/ załącz opisy na zdjęciu / przyciskiem b1 następuje wzbudzenie generator. Tu muszę napisać że w manetce który obsługuje generator obecnie nie mam lampek h1i h2 i elementu r5 w związku z tym że, urządzenie jest z 1997 roku i przed pojawieniem się w mojej firmie posiadało kilku właścicieli którzy w gorszy lub lepszy sposób modernizowali tą manetkę . Napiecie mierzę na zaciskach generatora pierwszych dwóch od góry. Napiecie przy obrotach nominalnych wynosi 144 V po podniesieniu obrotów maksymalne napięcie wynosi 174 V bez podpiętego elektromagnesu. Po podpięciu elektromagnesu wartość ta nie ulega zmianie. Do poprawnego działania elektromagnesu potrzebne jest napięcie przy obrotach nominalnych co najmniej 210 V. Mam takie pytanie:
    1 W jaki sposób i ewentualnie czym mogę podnieść napięcie na wyjściu generatora
    2. Do czego służy w tym układzie stycznik c2
    Fusch - Niskie napięcie generatora Fusch - Niskie napięcie generatora Fusch - Niskie napięcie generatora

1 0