Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola Droid Turbo - Opinia

marhio2000 25 Feb 2017 11:53 2424 0
    marhio2000
    Level 11  
    Witam,

chce poruszyć kwestie tej marki i modelu, jakieś 10 la temu Motorola miała się w Polsce bardzo dobrze, powstało dużo for, obsługa w serwisach gsm, bardzo duży rynek wtórny. Nastały czasy w których ten gigant telekomunikacyjny zaczął znikać z polskiej powszechnej świadomości a szkoda....
    Jestem fanem marki od 2003. Zaczynałem od c550, później "legendarna" serai E ;) E398, E1,E1000, powstawały pierwsze fora które specjalizowały się tylko w tych seriach, wychodziło mnóstwo modowanych softów, więc świat dla domowych custom romów szeroko się otworzył. Od lat Motorola to pionier w dziedzinie telekomunikacji, w amerykańskiej armii przoduje w łączności. Słynie z bardzo dobrych podzespołów przenoszących dźwięk i to bardzo dobrze się sprawdza na GSM, ponieważ której Moto bym nie miał każda pięknie i czysto przenosiła dźwięk. Rozmowa zawsze czysta, bez szumów, zniekształceń, do tego udogodnienia w stylu wyciszania szumów/hałasów z zewnątrz. Ależ mnie i moich rozmówców szlag trafiał jak miałem Nokie 920, przejście obok hałaśliwego miejsca kończyło się zerowym zrozumieniem, mało tego ona lepiej zbiera dźwięk z zewnątrz niż mój głos !! Zresztą w 930 to samo.... Więc jako zagorzały fan Moto z jednym odstępstwem do Nokii przez lata z Moto w kieszeni i to kilka razy z jednym modelem BO nie było lepszego doświadczałem zalet marki, czasy w których kolorowy wyświetlacz był WOW, a jak doszła karta pamięci i mp3 człowiek był spełniony. Dla fanów muzyki Moto była idealna, model E398 nie dość że z głośnikami stereo po bokach w których były wbudowane diody, błyskające w rytm muzyki to jeszcze jakość i głośność dźwięku naprawdę bardzo dobra. Jej następca e1000, no to już legenda pełną gębą, wielki wyświetlacz i również dwa głośniki, większe mocniejsze i z możliwością podkręcenia mocy (w e398 też byłą taka opcja). Ale to z jaką mocą potrafiła grać e1000 więdzą tylko Ci co doświadczyli tej zabawy ;) Raz z kolegami stojąc na ulicy zrobiłem eksperyment, staliśmy w 4 osoby, powiedziałem aby ustawili swoje najgłośniejsze dzwonki na maxa wszyscy na raz, po czym po chwili ja włącze swój... Mówić skromnie zostali zagłuszeni przez jeden telefon :) Jedną Moto e1000... I tak przeskakiwałem w coraz to nowsze modele, kilak lat temu pojawiła się Defy, nie dość że upadki dla niej to pestka to zanurzona CAŁA w wodzie przez kilka minut działała i działa sobie bez problemu, ale to już w Polsce era szajsungów, eldżików itp... Na tą chwilę posiadam Droid turbo, która ma bardzo fajną specyfikację, jak zwykle ciekawe nie przerośnięte funkcje i jak zwykle świetną jakość rozmów. Szkoda że marka w Polsce na kilka lat umarła, dopiero od niedawna powróciła ale niestety śmietanka jak Droid turbo wychodzi na Stany Zjednoczone, na szczęście jest rynek wtórny.
    Zachęcam do tej marki, jako wieloletni użytkownik ani razu się nie przejechałem w przeciwieństwie do innych mało ogarniętych marek, aż nasuwa mi się odrazu szajsung i jego telefony, które 10 lat temu jaki by mi do ręki nie wpadł mi inny układ menu, a sens i użytkowe menu robione nieintuicyjnie, kompletnie bez sensu. Bardzo mnie ucieszyło jak Moto weszła na rynek światowy z takimi mocarzami jak Droid Turbo !! ;)
    Pozdrawiam !