Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki nauszne do rocka/metalu

25 Lut 2017 14:27 1767 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Potrzebuję porady, na temat słuchawek, na których będę mógł posłuchać rocka/metalu w przyzwoitej formie. Mój budżet to ok. 550 - 600zł. Aktualnie posiadam SONY BTN-200M i nie jestem zadowolony, są dosyć niewygodne, a dźwięk pozostawia wiele do życzenia.
    Najlepiej, gdyby były to słuchawki bezprzewodowe, jeżeli nie, to koniecznie muszą mieć wyjmowany kabel, ale skupmy się na bezprzewodowych.
    Myślałem nad słuchawkami Samsung Level On Wireless, ale nie chcę wydawać tylu pieniędzy nie będąc pewien, czy rock/metal będzie na nich brzmiał dobrze, a ta recenzja temu zaprzecza:
    http://90sekund.pl/test-recenzja-opinia-samsung-level-on-wireless-eo-pn900-przerost-formy-nad-trescia-ale-melancholia-brzmi-pieknie/.
    Alternatywnie myślałem też o Marshall Monitor, lecz nie są one bezprzewodowe.
    Co myślicie?
    Dodam, że słucham ze smartfona, często na ulicy, w autobusie, więc zależy mi na redukcji szumu.
    Pozdrawiam
  • PCBway
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Jakiś czas temu miałem podobny problem. Po przeczytaniu wielu opini, recenzji w prasie fachowej udałem się do Saturna mając już wybrany typ. Kupiłem co innego. Po prostu podłączałem po kolei wszystkie wiszące słuchawki na stoisku i słuchałem ulubionych kawałków. Zamiast Pioneerów za 300PLN kupiłem AKG za 170. Różnica w brzmieniu miażdżąca. Jak nie posłuchasz to się zawiedziesz. Nie napisałeś do czego to chcesz podłączać.
  • PCBway
  • Poziom 9  
    Muzyki słucham tylko i wyłącznie ze smartfona, dlatego zależy mi na tym, żeby były bezprzewodowe, albo chociaż z wymiennym kablem, bo muzyki słucham bardzo dużo i praktycznie każde psują mi się na kablu.
  • Poziom 38  
    Jeśli psuje się kabel to radze szukać takich z przewodem z miedzi beztlenowej. Obecnie są trudno dostępne ze względu na trwałość ale polecam mam takie sony i są gniotsja nie łamiotsja. Pomimo kilku lat plątani i ciasnego zwijania przewodu działają.
  • Poziom 9  
    Biorąc pod uwagę słuchawki bezprzewodowe, to najbardziej moją uwagę przykuły wspomniane wcześniej Samsung Level On, Marshall Major II Bluetooth oraz JBL Everest 300. Ktoś korzystał z tych słuchawek i mógłby podzielić się wrażeniami?
    Pozdrawiam