Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane Coupe 1.4 16V Po stłuczce nie odpala .

25 Lut 2017 19:51 735 18
  • Poziom 7  
    Witam mam problem z moim autkiem(Renault Megane Coupe 1.4 16V . Jakiś czas temu miałem stłuczkę . Stłuczony przód od strony kierowcy ( w okolicach komputera brak lewego błotnika ) auto po wypadku normalnie paliło do czasu kiedy go nie zgasiłem . Teraz brak iskry rozrusznik kręci normalnie . Komputer wydaje się nienaruszony . Jaka może być przyczyna tej awarii dodam ze auto już wcześniej miał problemy z odpaleniem np w trakcie opadów deszczu . Teraz nie daje oznak życia . Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
  • Poziom 41  
    Hmmm.daj coś więcej,co sprawdziłeś już sam ?
  • Poziom 7  
    Jak narazie posprawdzałem wszystkie bezpieczniki i te pod maską koło akumulatora i w tej czarnej skrzynce jak i te we wnętrzu auta . Jeszcze posprawdzałem masę w aucie . To wszystko Nie mam pojęcia za co sie dalej zabrać .

Dodano po 1 [minuty]:

A i jeszcze złączyłem styki zamiast bezpiecznika wstrząsowego
  • Poziom 41  
    Cóż,jak nie masz pojęcia a bezpieczniki rzekomo OK to oddaj do warsztatu?
  • Poziom 7  
    Myśle że nie opłaca sie juz oddawać do warsztatu . Może masz jakieś pomysły co jeszcze można sprawdzić .
  • Poziom 21  
    Jak sprawdzałeś bezpieczniki?
  • Poziom 7  
    Multimetrem
  • Poziom 21  
    Kontrolka z żarówką do ręki i do pracy.
  • Poziom 7  
    Okej będę sprawdzał na które bezpieczniki szczególnie zwrócić uwagę gdy nie ma iskry ?
  • Poziom 21  
    Na te co po zapłonie ma być napięcie.
  • Poziom 7  
    Z tego co wiem poprzedni właściciel odłączył immo
  • Poziom 21  
    Zastanów się co piszesz, bo będziesz miał koniec informacji.
  • Poziom 7  
    Nic się nie zmieniło

Dodano po 1 [minuty]:

zibi581 napisał:
    Zastanów się co piszesz, bo będziesz miał koniec informacji.

Tzn ze co pisze?
  • Poziom 21  
    TO, " Z tego co wiem poprzedni właściciel dołączył immo" W tym aucie immo było oryginalne , to co ,dołączył drugie?
  • Poziom 7  
    Wiązki kabli całe sprawdzałem a komputer wygląda na nie naruszony czy jest możliwość że się zalał po prostu jak zerwalo blotnik?