Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf IV - podłoga, tylna część dylemat

Piesu300 26 Lut 2017 18:25 1536 6
  • #1 26 Lut 2017 18:25
    Piesu300
    Poziom 3  

Witajcie,
    mam takie pytanie do użytkowników Golfa IV, posiadam auto już przeszło rok, jest to wersja 3 drzwiowa, zastanawiam się czy to normalne, że gdy czyściłem auto i próbowałem wejść do tyłu - usiąść na tylnej kanapie - tak jak pasażerowie, to czułem jak stąpnąłem nogą, że podłoga nie jest równa tylko takie wybrzuszenie jakby od poszycia spodu, czy to normalne?
    Takie uczucie się ma jakby pod dywanikiem ktoś włożył np. portfel albo jakąś torbę itd.

Chodzi mi o to czy powinno być płasko i równo czy to normalne? Czy jakiś np. broń Boże efekt po naprawach blacharskich?
    Nie wiem jak jest w wersjach 5 drzwiowych ale jak ktoś ma 3 drzwiową to chętnie poczytam spostrzeżeń.

0 6
  • Pomocny post
    #2 26 Lut 2017 19:06
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
  • #3 26 Lut 2017 19:34
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Piesu300 napisał:
    Takie uczucie się ma jakby pod dywanikiem ktoś włożył np. portfel albo jakąś torbę itd.

To podnieś wykładzinę i zobacz, bo skoro piszesz posty to raczej jesteś nie jesteś niewidomym.

0
  • #4 26 Lut 2017 19:41
    Piesu300
    Poziom 3  

No dobrze tylko co mi to da że zobaczę? nie jestem blacharzem ani rzeczoznawcą.

0
  • #5 26 Lut 2017 19:52
    ociz
    Moderator Samochody

Normalne, podłoga nie jest równa. Wyrównuje to trochę filc, ale szczególnie jak zamoknie to się wygniecie.

0
  • #6 26 Lut 2017 21:17
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

Piesu300 napisał:
    No dobrze tylko co mi to da że zobaczę? nie jestem blacharzem ani rzeczoznawcą.

Też nie jestem blacharzem ,ani rzeczoznawcą, ale po zdjęciu dywanika jak bym zobaczył oryginalne przetłoczenie to bym zaspokoił ciekawość. Jak to będzie np. pecyna z pianki po druciarskiej naprawie podwozia podjąłby stosowne działanie. Więcej wiary w siebie i swoje zmysły!
    A może tam jest gruby plik dolarów jak w fotelu w taksówce "Zmienników" 1313. :idea:

0
  • #7 26 Lut 2017 23:33
    Piesu300
    Poziom 3  

Ok Panowie w porządku, dziękuje za odpowiedzi.
    Znalazłem takie foto, także chyba sprawa się wyjaśniła :D

Golf IV - podłoga, tylna część dylemat
    To o czym pisze to będzie ten "grzbiet" przy tym czerwonym kabelku.
    Tylko dziwne że to jest tak mocno wyczuwalne jak ktoś zasiada na tylną kanapę? Może u mnie brakuje jakiegoś materiału bezpośrednio między wykładziną a podłogą.

0