Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo Tico - Uszkodzony mechanizm wycieraczek przód

marcin1025 26 Lut 2017 22:45 237 5
  • #1 26 Lut 2017 22:45
    marcin1025
    Poziom 5  

Uszkodził mi się w Daewoo Tico z 2000 roku mechanizm wycieraczek z przodu.Po włączeniu wycieraczek słychać działanie silniczka ale mechanizm nic nie rusza wycieraczkami.Czy to prawda,że były dwa rodzaje tych mechanizmów stary i nowy związku z modernizacją auta w któryś tam latach produkcji?
    Pytam bo chcę kupić mechanizm z tico z 1997 roku i czy będzie pasował bez problemu?

0 5
  • #2 26 Lut 2017 23:59
    DJ_Dexinter
    Poziom 27  

Różnie montowali, spotykało się różne mechanizmy z róznych lat produkcji. Czasem w "nowszych" były "starsze", podejrzewam, że dawali co było.
    Po prostu wymontuj i sprawdź, czy nowy będzie pasował.

0
  • #3 27 Lut 2017 00:04
    g107r
    Poziom 30  

Może tylko odkręciła się nakrętka i spadła dźwignia z silnika ? Kręci się ośka silnika ?

0
  • #4 27 Lut 2017 07:59
    marcin1025
    Poziom 5  

Słychać tylko,że silnik pracuje.

0
  • #5 27 Lut 2017 09:56
    g107r
    Poziom 30  

I tak do wymiany musisz zdemontować podszybie, także popatrz przez te kratki, może będzie coś widać. Pamiętam że był przypadek wypięcia się mechanizmu, bodajże działała jedna wycieraczka, co i tak skończyło się wymianą mechanizmu bez silnika, natomiast to było tam, a co u Ciebie, to powinieneś lepiej zdiagnozować.
    Kupisz używkę, może za chwilę być to samo, kupisz nowe, okaże się że była pierdoła, i niepotrzebnie wydałeś kasę...
    Po obrazkach widać że ciut inna jest blacha z silnikiem, czy ma to wpływ na montaż, nie wiem, nie mam tico.

0
  • #6 09 Mar 2017 16:56
    marcin1025
    Poziom 5  

Przyczyną był uszkodzony element mechanizmu wycieraczek.Wymiana na drugi mechanizm dała efekt.wszystko działa jak należy.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo