Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Szukam pracy w branży elektronicznej w Bydgoszczy

genuine486 27 Lut 2017 00:55 270 0
 • #1 27 Lut 2017 00:55
  genuine486
  Poziom 15  

  Witam

  Jestem młody i ambitny. Chcę rozwijać swoje zdolności w dziedzinie elektroniki i informatyki. Nie mam wykształcenia, jestem samoukiem. Na swoim koncie mam wiele napraw urządzeń elektronicznych.

  Nie umiem określić swojej specjalizacji, ponieważ nie zamykam się w jednym temacie a z każdej dziedziny mam nieco wiedzy. Naprawiam urządzenia sąsiadom i znajomym, ponieważ cieszę się zaufaniem i szybkim czasem wykonania napraw.

  W domu założyłem serwer lokalny. Prowadzę na nim eksperymenty oraz przeróżne projekty. Poruszam się biegle w oprogramowaniu Linux oraz designuję w CSS. Znam też nieco HTML, jednakże programowanie stron internetowych nie jest moją mocną stroną.

  Szanuję i popieram recykling. Utworzyłem wiele przydatnych wynalazków z niesprawnych urządzeń. W mojej piwnicy znajduje się pełno elektronicznych części i komponentów, które osobiście sam zdobywam w trakcie demontażu złomu RTV/AGD.

  Obecnie pracuję w sprzedaży, a mianowicie zajmuję się obsługą klienta w sklepie z hi-fi. Praca ta jest przyjemna, jednakże elektronika mnie bardziej interesuje.

  Jestem człowiekiem otwartym i pragnę zdobywać wiedzę. Szukam pracy, która szuka mnie.

  Proszę o wiadomości prywatne.

  Pozdrawiam i do usłyszenia

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów