Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zrobię] Pilnie przyjmę zlecenie

funak 27 Lut 2017 10:41 1623 0
    funak
    Poziom 23  
    Witam

Pilnie przyjmę zlecenie z dziedziny informatyki, programistyki, elektroniki. Zaprojektuję dowolny system przetwarzający dane w trybie równoległym i wielowątkowym. Posiadam wiedzę z zakresu elektroniki, informatyki, programistyki, fizyki, matematyki.

Specjalizuję się głównie w:

- systemach przetwarzania danych (również rozproszone i równoległe) i ich przechowywania, tu mam na myśli różne wirtualne dyski, szyfrowanie "w locie", różne formy prezentacji danych, czyli to co bezpośrednio nie widać i nie posiada interfejsu graficznego, oraz komunikujące się z różnymi magistralami danych, typu LAN, RS232, RS485, GPRS, 1-wire, I2C, SPI itp., dostarczających danych pomiarowych w określonym formacie celem dalszej analizy,
    - wykorzystaniu większości urządzeń transmisyjnych typu GSM, GPRS, WiFI, Bluetooth, ISM
    - szeroko pojętej elektronice - głównie cyfrowa ale i również analogowa, tworzenie urządzeń elektronicznych, modułów, sterowników, rejestratorów, czujników pomiarowych i innych urządzeń nadzorująco - sterujących,
    - oprogramowywaniu różnych usług sieciowych(POP3, SMTP, HTTP, zbieranie danych z serwisów WWW i inne przetwarzające w trybie on/off - line,
    - elektronice - głównie cyfrowa, tworzenie urządzeń elektronicznych, modułów, sterowników, rejestratorów i innych urządzeń nadzorująco - sterujących, schematy i PCB w KiCAD, podstawowa symulacja układów cyfrowych
    w oprogramowaniu WebPACK od Xilinx'a oraz PSpice 9.1,
    - tworzenie oprogramowania na procesory AVR 8-bit (ostatnio głównie XMEGA) w języku C/C++ w Atmel Studio 7.0
    - obsłudze protokołu MySQL z poziomu procesorów 8-bitowych - możliwość łatwego wysyłania wskazań do bazy danych,
    - tworzeniu oprogramowania w języku C#, stanowiący łącznik pomiędzy elektroniką a komputerem PC pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows XP/7/8, x86,x64,
    - systemach relacyjnych baz danych: MSSQL, MySQL, PostgreSQL, MDB(pliki Accessa)

Podsumowując:
    Znam się głównie na programowaniu i to jest mój "as", w połączeniu z elektroniką, daje mi to ogromne pole do działania i związane z tym możliwości projektowe. Moim ulubionym środowiskiem(obecnie) jest Visual Studio 2015 Express, wcześniej 2010, 2008 oraz 2005 (dla języka C#), oraz Atmel Studio 7.0 (dla języka C). Dodatkowo mam rozległą wiedzę na tematy nieinformatyczne, toteż moje umiejętności nie zawierają się tylko i wyłącznie w sferze komputera, ale i również urządzeń które są do niego podłączone, lub które można podłączyć poprzez różne interfejsy. Do zamierzonych zadań podchodzę z nastawieniem na rozwiązanie problemu, co oznacza, że "potrafię" dopasować narzędzia do skali rozwiązywanego problemu. Zwracam uwagę na jakość kodu źródłowego, staram się by aplikacja zajmowała jak najmniej dostępnych zasobów, co wpływa na wydajność aplikacji.

Kontakt: pxdc2(malpa)interia.pl lub PW elektroda.

Z poważaniem
    mgr inż. Grzegorz Migoń
    Programista, Elektronik
    Informatyk d/s Technologii Wytwarzania Oprogramowania
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • PCBway