Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba 1.6 98 - Nie zamykające się tylne lewe drzwi

27 Feb 2017 17:50 822 7
  • Level 5  
    Witam, gdy zamknę auto czy to z kluczyka czy to z pilota na kluczyku, nie zamyka mi się zamek w lewych tylnych drzwiach, grzybek chodzi bardzo ciężko, a również nie porusza się gdy przekręce kluczykiem lub wcisnę przycisk zamknij na kluczyku, pompka centralnego zamka pracuje bardzo głośno. Pozdrawiam!
  • Level 30  
    Na początek to treba zdjąć boczek i sprawdzić czy dochodzi podciśnienie a poza tym zapewne umyć i zakonserwować cały zamek
  • Level 5  
    To wiem, pytam bo może ktoś już miał taki problem, boczek mam juz zdjęty, zamek zdemontuje jutro.
  • Level 5  
    Problem rozwiązany, podciśnienie jest, niestety mechanizm na nie nie raguje, pewnie coś uszkodzone w środku, nie było również plasików które trzmaja drut.
  • Level 30  
    No to wszystko jasne. Ewentualnie wrzuć jakieś zdjęcie w dobrej jakości to zobaczymy co i jak
  • Level 5  
    Trochę się przeciągnęła ta wymiana, niestety ciężko było znaleźć zamek z centralnym zamkiem, zresztą kupiłem jedyny na allegro...
    Zaznaczony obszar posiada popękana obudowę, przez którą ucieka całe ciśnienie.
    Seat Cordoba 1.6 98 - Nie zamykające się tylne lewe drzwi
  • Level 30  
    Faktycznie miało pole do popisu i spier*** :-)
    Zastanawiam się czemu nie chciałeś tego ratować np.żywicą?
  • Level 5  
    Nie rozbierałem obudowy, kto wie co się w środku działo, stare mam na zapas, może kiedyś pobawię się z nudów ;)