Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer wiesza się - Komputer się wiesza najczęściej podczas oglądania YT.

27 Lut 2017 20:52 432 4
  • Poziom 8  
    Witam,
    Mam problem jak w temacie. Nagle przestaje działać często w losowych okolicznościach ale najczęściej na YT.

Pamięć GoodRam PLAY DDR4 2x4GB, 2133MHz, CL15(GY2133D464L15S/8GDC)
    Płyta główna ASRock H110M-ITX, H110, DDR4, SATA3, USB 3.0, mini-ITX (90-MXB0N0-A0UAYZ)
    Obudowa MS-Tech CI-70 PSU (120W) (CI-70/120W)
    Procesor Intel Pentium G4500, 3.5GHz, 3MB, BOX (BX80662G4500)
  • Poziom 43  
    Dodatkowej karty graficznej brak?
    Co to jest za zasilacz? 120W? W sumie powinno starczyć jak sprawny nawet.

Jaki system? Jakie sterowniki? Dlaczego winisz sprzęt? Grasz w coś na tym (tak wiem w GTA V się nie da ale w wiele gier mimo wszystko się da)? Co poza YT wiesza komputer? Jak się zawiesi to co? Ekran staje na ostatniej klatce czy może gaśnie a może reset?

Daj odczyty z HWiNFO w trybie sensor only po obejrzeniu paru minut wideo na YT w HD (najlepiej 1080p żeby trochę miał co liczyć).
  • Poziom 8  
    Brak zewnętrznej grafiki. Zasilacz ma 120W, dostarczony razem z obudową. Ekran staje na ostatniej klatce, tak jak pisałeś.
    Początkowo postawiłem na nim WIN 10 i gdy pojawiał się ten problem postanowiłem zmienić na WIN 7, problem się pojawia ciągle. Zasilacz wykluczam ponieważ odpaliłem go z zasilaczem CHIEFTEC APs-850C i dalej to samo. powiem szczerze, ze już nie mam pomysłu, po głowie chodzi mi jeszcze dysk twardy, wrzuciłem go ze starszego kompa - Seagate Momentus 7200.4 ST9500420AS 500 GB.
  • Poziom 8  
    Wróciłem wczoraj do oryginalnego zasilacza i przy okazji zaktualizowałem BIOS. Póki co wszystko jest git. Że też sam na to nie wpadłem na początku :P Dzięki za pomoc.