Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Terminal hp t5730 oraz fujitsu siemens Futro S100

sewek1000 01 Mar 2017 00:04 1068 6
SterControl
 • #1
  sewek1000
  Level 15  
  Witam miał bym problem i jeżeli była by możliwość prosił bym o pomoc.
  A więc w Terminalu HP uszkodzona płyta główna najprawdopodobniej, ponieważ płyta się nie uruchamia i tutaj prośba do was czy posiadał by ktoś schemat albo instrukcje serwisową z wykazem elementów, mam zamiar pomierzyć napięcia i w miarę możliwości zdiagnozować problem.
  Natomiast w terminalu Futro s100 wszystko działa mam tylko problem bo nie posiadam do niego karty CF, i jaki system dało by się postawić na tym terminalu z pamięci USB?? Próbowałem linuxa (Ubuntu,Lubuntu,Xubuntu) tylko terminal ma kartę graficzną SIS z która jest problem w linuxie tz. pół ekranu widać pół nie i obraz jest rozmyty i rozciągnięty. Przez Hiren Boot mini windows xp rusza bez problemów.
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • SterControl
 • SterControl
 • #4
  310artur
  Level 43  
  Spokojnie najnowsza. Zobacz opis - to działa na nawet na P3 i 256mb RAM. Procesor z instrukcją x86 wystarczy a tu taki jest. Szczerze powiedziawszy nie znam gotowego systemu lżejszego i ze środowiskiem graficznym.
 • #6
  tomkrol
  Level 12  
  Witam
  Mam pytanie czy na takim Terminalu Fujitsu Futro S700 AMD 1,2GHz/2G DDR 3 z systemem Antix i przeglądarką Chrome ,Mozilla ogladne z netu NC+ GO Lub HBO GO
 • #7
  310artur
  Level 43  
  Zależy od karty graficznej tam jest zintegrowany zdaje się AMD HD6250. Na pewno pójdzie pytanie w jakiej rozdzielczości. W HD powinno wyżej raczej będzie problem. Rzecz w tym że to ma jeden rdzeń na CPU więc grafika musi pomagać w odtwarzaniu wideo. Jak pomoże będzie dobrze. Może trzeba będzie się chwile pobawić i dobrać jakiś sterownik grafiki i wybrać te przeglądarkę w której akceleracja GPU będzie działać.