Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop DELL Vostro 1015 - Wybór kamerki internetowej

Darek0106 01 Mar 2017 10:39 384 4
    Darek0106
    Level 14  
    Witam wszystkich!
    Jest pełno tematów o kamerach, ja mam jednak inny problem ze swoim Vostro 1015. Czy ktoś z forumowiczów podpowiedziałby mi, która kamera do laptopa DELL ma autofokus i pasuje do mojego DELL'a?
    Rzecz w tym, że bardzo pomocnym byłby mi skaner kodów kreskowych w firmie. Są aplikacje ale kamera musi mieć autofokus żeby skupić ostrość na kodzie. Bez problemu mogę wymienić swoją kamerę firmy Sonic ale na jaką? Są setki modeli kamer USB wewnętrznych i przeglądanie sterowników albo parametrów byłoby pracą Syzyfa.
    Czy może mi ktoś pomóc i napisać, w jakich modelach laptopów DELL były zainstalowane kamery USB z autofokusem albo od jakiego innego mogłaby pasować?
    Z góry dziękuję.
    sosarek

Level 43  
    Darek0106 wrote:
    bardzo pomocnym byłby mi skaner kodów kreskowych w firmie

Więc nabądź takowy.
    Darek0106
    Level 14  
    Gdybym miał fundusz, bez zastanowienia bym go kupił choć zastanawiałbym się nad celowością użycia dodatkowego urządzenia zamiast rozwinięcia możliwości sprzętu, który obsługuje księgowość i już stoi.

Poza tym, zwróciłem się z prośbą o pomoc w wyborze kamerki, w której autofokus jest przydatny również do innych celów.
    sosarek

Level 43  
    Darek0106 wrote:
    Gdybym miał fundusz, bez zastanowienia bym go kupił

Ale na kamerę fundusze masz...?
    Czytnik to koszt 80zł. - nie wiem czy za tyle kupisz naprawdę porządną kamerę.
    Darek0106
    Level 14  
    Czytnik, kable itp. Nie rozumiesz, że zależy mi na kamerze w laptopie do czytnika? Taki mam plan i koniec.
    Są w granicach 30-40 zł na Allegro.
    Proszę, zostaw ten temat czytnika, odpowiedz zgodnie z pytaniem.