Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault trafic 1.9 dci 2005 r - Nie mogę uruchomić silnika - 2 sekundy i gaśnie

jercyr 01 Mar 2017 13:06 1866 13
    jercyr
    Level 7  
    Przelutowywałem przyciski na płytce kluczyka i wyjąłem baterię na jakąś godzinkę. Czy to , że wyjąłem baterię mogło spowodować rozkodowanie kluczyka ? Jeśli tak, to jak można teraz autko uruchomić ? Czy można ponownie w warukach bez fachowca ten problem rozwiązać ?
    jercyr
    Level 7  
    sprawdzę oczywiście

Dodano po 4 [minuty]:

A czy możliwe jest, że wyjęcie baterii może spowodować rozkodowanie ?

Dodano po 1 [minuty]:

wyjąłem baterię na jakąś godzinkę
    leonov
    Level 42  
    jercyr wrote:
    A czy możliwe jest, że wyjęcie baterii może spowodować rozkodowanie ?
    Aco się miało rozkodować ? transponder ? jak już by się coś miało rozkodować to zdalne sterowanie (pilot).
    kamiloskop
    Level 23  
    Podłączyles jakiś interfejs żeby zobaczyć czy coś nie wywalilo związanego z odpaleniem bo nikt nie kaszpiroski może ten kluczyk to zbieg okoliczności.na plaku pali sprawdzałes
    jercyr
    Level 7  
    nie sprawdzałem. jutro sprawdzę. Jeszcze o czymś nie napisałem - a mianowicie, od ok. 3 tyś km paliła się podczas jazdy kontrolka stop i nazimnym silniku trochę się przyduszał , nie miał mocy, dopiero jak się rozgrzał i wszedł n a wyższe obroty, to wstrzeliwał , jak z procy. aha . jeszcze jedno ; na zimnym silniku po rozruchu na luzie ciągnął jakby był na biegu.
    jercyr
    Level 7  
    a co to jest przepływka ?
    jercyr
    Level 7  
    dziękuję wszystkim za wsparcie i wiele cennych podpowiedzi. pozytywne podejście do bliźniego sprawiło, że stał się cud ! dzisiaj podszedłem do auta otworzyłem elegancko autko z pilota , włożyłem kluczyk do stacyjki, odpaliłem i chodzi !!!!