Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault megane 2 1.5 dci 2003 - Zapowietrza sie uklad chlodniczy

bialczok1991 01 Mar 2017 17:12 1434 4
    bialczok1991
    Level 2  
    Witam mam problem z ukladem chlodniczym tzn uklad sie zapowietrza plyn cofa sie do zbiorniczka wyrownawczego gdy odpowietrzy sie na wezu przy wlocie do srodka plyn poleci ze zbiorniczka wyrownawczego tez ubywa spada do normalnego poziomu jest dobrze a z czasem znowu sie zapowietrza gdy dostanie wyzsza temperature to tak jakby sie przepchalo i leci cieplo pozniej znowu temperatura dojdzie do polowy to leci zimno i wskazowka niekiedy spada w dol plyn sie cofa bylem u mechanika wymienil termostat bo byl popsuty nie otwieral przez jakis czas bylo dobrze pozniej znowu to samo twierdzi ze uszczelka pod glowica jest dobra nie ma zadnych objawow korek od zbiornika tez byl wymieniany przed tym wszystkim grzal bardzo dobrze goraco przez chwile sie robilo teraz jak grzeje to bardzo slabo co moze byc za przyczyna z gory dziekuje za pomoc
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    grzegorz22lowicz
    Level 11  
    a gdy silnika złapie temp. to co sie dzieje w zbiorniczku wyrównawczym? Czy nie jest mokro koło zbiorniczka?
    grzegorz22lowicz
    Level 11  
    zccz wrote:
    Porządnie odpowietrz ale pewnie uszczelka do roboty.
    tak dokładnie u mnie też tak było
    bialczok1991
    Level 2  
    grzegorz22lowicz wrote:
    a gdy silnika złapie temp. to co sie dzieje w zbiorniczku wyrównawczym? Czy nie jest mokro koło zbiorniczka?
    jak zlapie temperature to przewaznie zaczyna grzac i sie odpowietrza ale jak sie wlaczy dmuchanie nawiewow na 3 poziom to znowu jakby zimne powietrze zaczynalo leciec i plyn sie cofa do tego zbiorniczka

Dodano po 1 [minuty]:

grzegorz22lowicz wrote:
    zccz wrote:
    Porządnie odpowietrz ale pewnie uszczelka do roboty.
    tak dokładnie u mnie też tak było
    jak sie odpowietrzy to przez jakis czas grzeje dopoki znowu nie zalapie powietrza takze pewnie bedzie wina tej uszczelki